منبع کویل دار افقی 800 لیتری | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار افقی 800 لیتری | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار افقی 800 لیتری: مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع کویل دار افقی 800 لیتری را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات منبع کویل دار افقی 1000 لیتری-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری-موتورخانه آماده-سیستم گرمایشی موتورخانه-تاسیسات موتورخانه-قیمت تاسیسات موتورخانه-تحقیق در مورد تاسیسات گرمایشی ساختمان که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.

منبع کویل دار افقی 800 لیتری: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع منبع کویل دار افقی 1000 لیتری-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری-موتورخانه آماده-سیستم گرمایشی موتورخانه-تاسیسات موتورخانه-قیمت تاسیسات موتورخانه-تحقیق در مورد تاسیسات گرمایشی ساختمان خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار افقی 800 لیتری باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

منبع کویل دار افقی 800 لیتری- مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار افقی 800 لیتری در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد منبع کویل دار افقی 1000 لیتری-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری-موتورخانه آماده-سیستم گرمایشی موتورخانه-تاسیسات موتورخانه-قیمت تاسیسات موتورخانه-تحقیق در مورد تاسیسات گرمایشی ساختمان با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار افقی 800 لیتری را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

منبع کویل دار افقی 800 لیتری طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان و همچنین 30% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار افقی 800 لیتری لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

منبع کویل دار افقی 800 لیتری، با ضخامت 4 تا 10 میلیمتر و طول 200 سانتی متری، آماده عرضه به مشتریان می باشد. این منابع دارای ورودی آب سرد و خروجی آب گرم مصرفی، شیر اطمینان، دریچه هواگیری، ترمومتر، شیر تخلیه، ورود و خروج بخار می باشند.

مراحل ساخت منابع کویلدار افقی و عمودی به شرح زیر می باشد:

مرحله اول : ورق های گالوانیزه بنا بر ظرفیت منابع (4تا 10 میلیمتر) برش داده می شود

مرحله دوم : ورق های برش داده شده توسط دستگاه نورد گرد و درز جوشها از داخل و بیرون 2 پاس جوش داده می شود.

مرحله سوم : عدسی های بالا و پایین منابع از روی ورق گالوانیزه برش داده شده و سپس توسط دستگاه پرس گود می گردد بعد از آن به وسیله دستگاه لبه زن، لبه گیری می شود و در نهایت عدسی و بدنه مخازن به وسیله دستگاه نورد، گرد شده و درز جوشها از داخل و بیرون 2 پاس جوشکاری می گردد.

مرحله چهارم: در این مرحله مخازن ساخته شده داخل اسید قرار می گیرد تاچربی زدایی شده و براق گردد.

مرحله پنجم : سوراخی با ابعاد فلنچ جدنی کویل برروی بدنه مخزن ایجاد می شود و بعد آن فلنچ با 1 پاس جوش به بدنه منبع متصل می شود.

مرحله ششم : کویل های مسی با ضخامت 0.1تا 0.7 میلیمتر (به درخواست مشتری) براساس تعداد فوتهای منبع برروی یک فلنچ نصب می گردد. و در نهایت این فلنچ همراه با کویلهای متصل به آن از داخل فلنچ رد می شود.و داخل منبع قرار می گیرد و برروی آن یک عدد فلنچ چدنی دیگر جهت اتصال به دیگ آب گرم نصب می گردد. (فلنچ ها دارای ضریب حفاظتی pn96 می باشد.

مرحله هفتم : تعدادی بوشن با کاربردهای متفاوت برروی منبع نصب و 1 پاس جوشکاری می شود.

مرحله هشتم :اگر ظرفیت منبع کویلدار شما از 1500لیتر بیشتر باشد به دلیل حجم بالا و دشواری نقل و انتقال آن جهت رسوبگیری و تعویض کویل دریچه ای به نام دریچه بازدید برروی منبع نصب می گردد. (این دریچه برای تمامی منابع لزوما نصب نمی گردد)

مرحله نهم :پایه های منبع کویل داب با 2 پاس جوش به منبع اضافه می شود

مرحله دهم : شستشوی منبع با اسید جهت چربی زدایی، فضای داخلی و بیرونی منبع کویل دار و همچنین درز جوشها با رنگ اپوکسی دو پوشش رنگ آمیزی می شود. تا در مقابل رطوبت و پوسیدگی مقاوم گردد.

گارانتی: منابع کویلدار مستر در صورت انتخاب ضخامت پایین 2 سال گارانتی می باشد و در صورت انتخاب ضخامت بالا 5 سال دارای گارانتی می باشد.

اگر در صدد جایگزنی منابع کویل دار مستر می باشید، می توانید از برندهای پاکمن، تهران مبدل، آبوصنعت وحرارت گستر استفاده نمایید.

مجموعه مشهد بخار توانایی تولید منابع کویلدار دو مبدله جهت اتصال به دیگ آب گرم و پنل خورشیدی نیز دارد

تفاوت منابع کویلدار عمودی و افقی علاوه بر نوع قرار گیری آنها برروی زمین و میزان فضای اشغالی در سطح حرارتی آنها می باشد. بدین منظور منابع کویلدار افقی با توجه به اینکه نوع قرارگیری کویل ها سطح تماس بیشتری با تمامی حجم آب مخزن دارد سرعت عمل بیشتری در گرم کردن آب نسبت به منابع کویلدار عمودی دارند.

منبع کویل دار افقی 800 لیتری- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – منبع کویل دار افقی 800 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات منبع کویل دار افقی 1000 لیتری-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری-موتورخانه آماده-سیستم گرمایشی موتورخانه-تاسیسات موتورخانه-قیمت تاسیسات موتورخانه-تحقیق در مورد تاسیسات گرمایشی ساختمان پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – منبع کویل دار افقی 800 لیتری– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.