خرید منبع کویل دار ایستاده | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

خرید منبع کویل دار ایستاده | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

خرید منبع کویل دار ایستاده: مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع خرید منبع کویل دار ایستاده را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-تولید کننده منبع کویل دار ایستاده-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-قیمت اسید شویی منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری-قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-منبع کویل دار ایستاد

خرید منبع کویل دار ایستاده: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-تولید کننده منبع کویل دار ایستاده-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-قیمت اسید شویی منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری-قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار ایستاده باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

خرید منبع کویل دار ایستاده- مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار ایستاده در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-تولید کننده منبع کویل دار ایستاده-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-قیمت اسید شویی منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری-قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار ایستاده را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

خرید منبع کویل دار ایستاده : منبع کویل دار ایستاده طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان و همچنین 30% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار ایستاده لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

منبع کویل دار یا منبع کویلی نوع ساده تر از مبدل های حرارتی پوسته و لوله (shell &tube) می باشد. از منابع کویل دار برای تولید و ذخیره آبگرم مصرفی در مصارف خانگی ، تجاری و صنعتی سبک و نیمه سنگین استفاده می شود.

خرید منبع کویل دار ایستاده - مخزن کویلی از یک استوانه فلزی ایستاده یا افقی بستگی به فضای موتورخانه ، دو عدد عدسی محدب در بالا و پایین و یک یا چند رشته کویل دار تشکیل شده است. قیمت منبع کویل دار پارامتری وابسته به ظرفیت ، کیفیت بدنه ، جنس و مقدار کویل ها و ... می باشد .

بدنه منبع کویلی از جنس ورق گالوانیزه گرم می باشد که از ضخامت ۳ تا ۱۶ میلیمتر بسته به ابعاد ظرفیت ، فشار و.... قابل تولید می باشد . کویل ها می تواند از جنس مس ، استیل یا گالوانیزه بر حسب نوع مصرف انتخاب شود . شکل ظاهری منبع کویل دار نیز مارپیچ یا اسپیرال ، حلزونی و یو شکل می باشد.

ظرفیت منبع کویل دار

منبع کویل دار در ظرفیت های ۳۰۰ الی ۱۰۰۰۰ لیتر و در دو حالت ایستاده (عمودی) و خوابیده (افقی) بسته به نیاز سیستم تولید می گردد . در انتخاب منابع کویلی باید به ابعاد موتور خانه و اندازه ورودی ها و عرض و ارتفاع درب ها دقت نمود .

منبع کویل دار گروه صنعتی مشهد بخار ترکیبی از دوام و طراحی اختصاصی را ارائه می کند. این شرکت بیش از 15 سال است که انواع منبع کویلی را در اندازه و ظرفیت های مختلف، جهت استفاده درمراکز علمی، هتلها، بیمارستانها، مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری، موسسات و مراکز مختلف صنعتی تولید میکند.

خرید منبع کویل دار ایستاده - محاسبه حجم یا ظرفیت منبع کویل دار معمولاً بر حسب میزان تقاضای محل اعم از منازل مسکونی، کارخانجات، استخرها و ... محاسبه می‌شود. به طور مثال در استخر با دانستن تعداد شناگران و مقدار مصرف 50 لیتر برای هر نفر، و با ضرب کردن عدد بدست آمده در ضریب تقاضا (بین 0.4 تا 0.6) حجم مخزن به دست می آید که این میزان در ضریب 1.2 (ضریب ذخیره) ضرب می گردد.

ضریب تقاضا : ضریب تقاضا ضریبی است که که به دلیل همزمان نبودن استفاده ساکنین ( در ساختمان) ، شنا گران (در استخر ها) و ... از دوش ها و دستشویی ها در میزان مصرف ضرب می گردد.

ضریب ذخیره : منابع ذخیره آب در زمان استفاده ممکن است در پیک بار، به شدت آب کم کنند و آب سرد جبرانی وارد آنها شود که این آب سرد باعث سرد شدن کل منبع شده و حرارت دیگ، توان تامین گرمای مورد نیاز برای متعادل کردن حرارت را نخواهد داشت، به همین دلیل ضریبی به نام ضریب ذخیره منبع را در حجم مصرف بدست آمده ضرب می کنیم تا از یکنواختی درجه حرارت در زمان پیک مصرف اطمینان حاصل شود. این ضریب برای کاربری های مختلف، متفاوت است و برای استخر ها معمولا برابر با 1.2 در نظر گرفته می شود.

برای محاسبه ظرفیت مخزن مورد نیاز منبع کویل دار درجه حرارت آب مصرفی، درجه حرارت بویلر و دبی در گذر هر کدام مورد نیاز است. در صورت قرار دادن این اعداد در اختیار کارخانجات سازنده منبع کویل دار، توان محاسبه ظرفیت آن ها را خواهند داشت.

خرید منبع کویل دار ایستاده | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

کلیه مراحل تولید منبع کویلی در شرکت مشهد بخار با حفظ جزییات مشابه شرکت کریر آمریکایی carrier  میباشد که بواسطه آموزش توسط متخصصین، در این شرکت مهیا گردیده است.

در کنار طرح و نقشه متمایز استاندارد، بکارگیری مرغوب ترین متریال اولیه و نیز ملحقات، بکارگیری ورق بدنه با ضخامتهایی بالاتر از استاندارد جهت بالا بردن طول عمر منبع کویل دار، تجهیزات ساخت و نوع عدسی های فشار قوی (تروسفریکال) بکار رفته مطابق آخرین نسخه استاندارد ASME توسط دستگاههای پرس و لبه زن پیشرفته می باشند.

خرید منبع کویل دار ایستاده | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار چیست

خرید منبع کویل دار ایستاده- منبع کویلی نوع دیگری از منابع جهت تولید آبگرم مصرفی بهداشتی، در مصارف خانگی سبک و مصارف صنعتی نیمه سنگین می باشند. مکانیزم اصلی کارکرد منبع کویل دار به این گونه است که آب گرم شده توسط بویلر در سیستم ، به داخل کویل ها جریان می یابد و سبب افزایش دمای آب سرد ورودی که در بین کویل ها داخل منبع جریان دارد، می گردد.

داخل این منبع ها، کویل (عموما به صورت مارپیچ یا اسپیرال) وجود دارد.  جنس این کویل ها مسی ، استیل ، ورق گالوانیزه می باشد که بسته به نیاز خریدار اعم از بار حرارتی سیستم ، فشار کاری ، هدایت حرارتی مورد درخواست و ... طراحی و استفاده می گردد. استفاده از کویل مسی به علت بالا بودن ضریب هدایت حرارتی مس و همچنین طول عمر زیاد این نوع کویل در منابع کویلی بهینه و مهندسی می باشد.

خرید منبع کویل دار ایستاده | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

خرید منبع کویل دار ایستاده- جنس و بار حرارتی کویل مورد استفاده در قیمت منبع کویل دار تاثیر بسزایی دارد. در صورت درخواست خریدار جهت کاهش قیمت دستگاه از کویل استیل و یا گالوانیزه استفاده می گردد. نکته دیگر در مورد کویل این است که در صورت نیاز سیستم طراحی شده بر اساس بار حرارتی مورد نیاز ، از یک یا دو کویل درون دستگاه استفاده می شود.

انواع منبع کویل دار

منابع کویل دار را بر اساس نحوه قرارگیری هندسی در سیستم می توان به دو دسته ایستاده و افقی تقسیم نمود که بسته به فضای در دسترس در داخل موتورخانه طراحی و استفاده می گردد.

منبع کویلی عمودی یا افقی از نظر کارآیی و استفاده تفاوتی با یکدیگر ندارند. اما به صورت کلی استفاده از منابع عمودی به دلیل اشغال سطح کمتر، بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد.

منابع کویل دار از نظر نوع سیال گرم کننده

منابع کویل دار از نظر نوع سیال گرم کننده به دو نوع آب به آب و بخار به آب تقسیم می گردند. در صورتی که آبگرم مصرفی توسط آبگرم بویلر گرم شود به آن آب به آب و در صورتی که آبگرم مصرفی توسط بخار گرم شود به آن بخار به آب می گویند. از منابع کویل دار بخار به آب معمولا در پروژه های صنعتی یا بیمارستانی که جهت سایر مصارف دیگ بخار موجود می باشد استفاده می گردد.

خرید منبع کویل دار ایستاده | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

خرید منبع کویل دار ایستاده- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – خرید منبع کویل دار ایستاده– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری-تولید کننده منبع کویل دار ایستاده-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-قیمت اسید شویی منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 1000 لیتری-قیمت منبع کویل دار 3000 لیتری-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-منبع کویل دار ایستاده 1000 لیتری پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – خرید منبع کویل دار ایستاده– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.