منبع کویل دار عمودی | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار عمودی | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار عمودی: مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع منبع کویل دار عمودی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار عمودی-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری-منبع کویل دار به انگلیسی-منبع کویل دار افقی 800 لیتری-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-منبع کویل دار چیست-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار

منبع کویل دار عمودی: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت منبع کویل دار عمودی-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری-منبع کویل دار به انگلیسی-منبع کویل دار افقی 800 لیتری-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-منبع کویل دار چیست-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع منبع کویل دار عمودی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

منبع کویل دار عمودی- مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع منبع کویل دار عمودی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت منبع کویل دار عمودی-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری-منبع کویل دار به انگلیسی-منبع کویل دار افقی 800 لیتری-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-منبع کویل دار چیست-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از منبع کویل دار عمودی را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

منبع کویل دار عمودی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان و همچنین 30% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید منبع کویل دار عمودی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

منبع کویل دار عمودی | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار عمودی مشهد بخار 1000 لیتری، با ضخامت 5 میلیمتر و ارتفاع 150 سانتی متری، آماده عرضه به مشتریان می باشد. این منابع دارای ورودی آب سرد و خروجی آب گرم مصرفی، شیر اطمینان، دریچه هواگیری، ترمومتر، شیر تخلیه، ورود و خروج بخار می باشند.

گروه صنعتی مشهد بخار با سابقه تولید 50 ساله در زمینه تولید منابع کویل دار، افتخار ساخت و عرضه این محصول را به مشتریان دارد.

مراحل ساخت منابع کوئلدار افقی و عمودی به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: ورق های گالوانیزه بنا بر ظرفیت منابع (4تا 10 میلیمتر) برش داده می شود

مرحله دوم : ورق های برش داده شده توسط دستگاه نورد گرد و درز جوشها از داخل و بیرون 2 پاس جوش داده می شود.

مرحله سوم : عدسی های بالا و پایین منابع از روی ورق گالوانیزه برش داده شده و سپس توسط دستگاه پرس گود می گردد بعد از آن به وسیله دستگاه لبه زن، لبه گیری می شود و در نهایت عدسی و بدنه مخازن به وسیله دستگاه نورد، گرد شده و درز جوشها از داخل و بیرون 2 پاس جوشکاری می گردد.

مرحله چهارم: در این مرحله مخازن ساخته شده داخل اسید قرار می گیرد تاچربی زدایی شده و براق گردد.

مرحله پنجم : سوراخی با ابعاد فلنچ جدنی کوئل برروی بدنه مخزن ایجاد می شود و بعد آن فلنچ با 1 پاس جوش به بدنه منبع متصل می شود.

مرحله ششم : کوئل های مسی با ضخامت 0.1تا 0.7 میلیمتر (به درخواست مشتری) براساس تعداد فوتهای منبع برروی یک فلنچ نصب می گردد. و در نهایت این فلنچ همراه با کوئلهای متصل به آن از داخل فلنچ رد می شود.و داخل منبع قرار می گیرد و برروی آن یک عدد فلنچ چدنی دیگر جهت اتصال به دیگ آب گرم نصب می گردد. (فلنچ ها دارای ضریب حفاظتی pn96 می باشد.

مرحله هفتم : تعدادی بوشن با کاربردهای متفاوت برروی منبع نصب و 1 پاس جوشکاری می شود.

مرحله هشتم :اگر ظرفیت منبع کوئلدار شما از 1500لیتر بیشتر باشد به دلیل حجم بالا و دشواری نقل و انتقال آن جهت رسوبگیری و تعویض کوئل دریچه ای به نام دریچه بازدید برروی منبع نصب می گردد. (این دریچه برای تمامی منابع لزوما نصب نمی گردد)

مرحله نهم :پایه های منبع کوئل دار با 2 پاس جوش به منبع اضافه می شود

مرحله دهم : شستشوی منبع با اسید جهت چربی زدایی، فضای داخلی و بیرونی منبع کوئل دار و همچنین درز جوشها با رنگ اپوکسی دو پوشش رنگ آمیزی می شود. تا در مقابل رطوبت و پوسیدگی مقاوم گردد.

گارانتی: منابع کوئلدار مشهد بخار در صورت انتخاب ضخامت پایین 2 سال گارانتی می باشد و در صورت انتخاب ضخامت بالا 5 سال دارای گارانتی می باشد.

اگر در صدد جایگزنی منابع کوئل دار مشهد بخار می باشید، می توانید از برندهای پاکمن، تهران مبدل، آبوصنعت وحرارت گستر استفاده نمایید.

این مجموعه توانایی تولید منابع کوئلدار دو مبدله جهت اتصال به دیگ آب گرم و پنل خورشیدی نیز دارد

تفاوت منابع کوئلدار عمودی و افقی علاوه بر نوع قرار گیری آنها برروی زمین و میزان فضای اشغالی در سطح حرارتی آنها می باشد. بدین منظور منابع کوئلدار افقی با توجه به اینکه نوع قرارگیری کوئل ها سطح تماس بیشتری با تمامی حجم آب مخزن دارد سرعت عمل بیشتری در گرم کردن آب نسبت به منابع کوئلدار عمودی دارند.

منبع کویل دار عمودی | 30 درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

منبع کویل دار عمودی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – منبع کویل دار عمودی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات قیمت منبع کویل دار عمودی-منبع کویل دار افقی 1200 لیتری-منبع کویل دار به انگلیسی-منبع کویل دار افقی 800 لیتری-قیمت منبع کویل دار 2000 لیتری-منبع کویل دار چیست-تفاوت منبع دوجداره با منبع کویل دار-قیمت منبع کویل دار 2500 لیتری پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – منبع کویل دار عمودی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.