قیمت دیگ بخار برای استخر| تا 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

قیمت دیگ بخار برای استخر| تا 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

قیمت دیگ بخار برای استخر: مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت دیگ بخار برای استخررا با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 20% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت مشعل استخر - قیمت بویلر استخر - بویلر برای استخر - قیمت گرمکن گازی استخر - قیمت دیگ بخار کوچک که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.


قیمت دیگ بخار برای استخر: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار – دیگ روغن داغ – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت مشعل استخر - قیمت بویلر استخر - بویلر برای استخر - قیمت گرمکن گازی استخر - قیمت دیگ بخار کوچک خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت دیگ بخار برای استخرباضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

قیمت دیگ بخار برای استخر مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع قیمت دیگ بخار برای استخردر خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مشعل استخر - قیمت بویلر استخر - بویلر برای استخر - قیمت گرمکن گازی استخر - قیمت دیگ بخار کوچک با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت دیگ بخار برای استخررا در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

قیمت دیگ بخار برای استخر - دیگ بخار استخر | قیمت دیگ بخار استخر سونا جکوزی و نحوه انتخاب آن توسط متخصین مشهد بخار ارائه ارزانترین قیمت دیگ بخار برای استخر با 20% تخفیف و زیر قیمت تمام شرکت های تولید دیگ بخار توسط مشهد بخار با 40 سال سابقه درخشان

دیگ بخار استخر می تواند باعث بیشتر شدن زمان کاری روزانه شود و محیط شنا بهتری را ارائه دهد. از دیگ بخار استخر برای تهیه  بخار و آب گرم جهت سونا، جکوزی، استخر استفاده کرد ، تفاوت آن با آب مورد استفاده در حمام قابل بازیافت بودن آن است. به طور کلی ، سوخت مورد استفاده برای آن می تواند بویلر صنعتی برق ، سوخت گاز ، سوخت زغال سنگ باشد. با توجه به هزینه ، راندمان ، سطح ایمنی و مسائل مربوط به محیط زیست ، برای گرم کردن و تولید بخار بهتر است. دیگ بخار اسخر سونا و جکوزی برقی و گازی باشد.

دیگ بخار سونا بخار از مهم ترین اجزای سونا بخار می باشد . امروز با گسترش استفاده از سونا بخار و ساخت آن به صورت شخصی و خصوصی در منازل و ویلاها استفاده از دیگ سونا بخار رواج فراوانی پیدا کرده است .

قیمت دیگ بخار برای استخر - دیگ بخار سونا که در دو نوع گازی و برقی تولید می شوند از تجهیزات استخری و سونای مهم سونا بخار محسوب می شود. سونای بخار برای اولین بار در فنلاند توسط مردم آن ناحیه مورد استفاده قرار گرفت. و پس از آن به سایر نقاط جهان راه یافت. سونای بخار به دلیل مزایای زیادی که برای سلامتی بدن و پوست دارد در بین مردم محبوبیت فراوان دارد. دیگ بخار سونا برقی مناسب برای سوناهای خانگی و کوچک و دیگ بخار سونا گازی برای استخرهای عمومی و سونا خانگی های بزرگ قابل استفاده می باشد. دمای مورد نیاز برای سوناهای بخار به ندرت از 56 درجه سانتیگراد تجاوز می کند و معمولا دما بین 42 و 56 درجه می باشد. برای انتخاب ظرفیت دیگ بخار سونا باید به مواردی همچون ابعاد اتاق سونا و میزان مصرف و میاگین افراد موجود در سونا توجه نمود. همچنین باید به این نکته دقت نمود که اگر دیواره سونا در مجاورت محیط سرد واقع شده باشد باید ظرفیت دیگ بخار سونا را بالاتر از میزان محاسبه شده در نظر گرفت. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش دیگ بخار سونا در تهران و شهرستان ها می باشد

قیمت دیگ بخار برای استخر - دیگ بخار سونا بخار در ظرفیت و مدل های متفاوتی تولید می شود اما با توجه به ظرفیت مورد نیاز سونا بخار بیشتر دیگ بخار سونا را به صورت ایستاده و یا عمودی تولید می کنند . این امر موجب کاهش فضای اشغالی در موتورخانه ها می شود .

دیگ بخار سونا بخار انرژی گرمایی خود را از مشعل نصب شده به روی آن تامین می کند . مشعل دیگ بخار سونا بخار را می توان از نوع مشعل گازی ، مشعل گازوئیلی و یا دوگانه سوز انتخاب نمود . مشعل گازی دیگ بخار سونا بخار می تواند از نوع فن دار و یا اتمسفریک باشد . دیگ بخار سونا بخار از نوع دیگ بخار فولادی فایرتیوب می باشد .

این دیگ بخار سونا بخار دارای تجهیزاتی مانند کنترل کننده سطح آب ( Level Control ) ، دو هد کنترل کننده فشار بخار (Pressure Control  ) ، آب نمای سطح آب دیگ سونا بخار ، شیر اطمینان ، شیر برقی ، پمپ تغذیه دیگ بخار سونا بخار و ... می باشد .

قیمت دیگ بخار برای استخر| تا 30درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

از دیگ های عمودی یا ایستاده در کاربرد های صنعتی کوچک ، خشکشویی ها ، تجهیزات رطوبت زنی و ... نیز استفاده می کنند .

در مجتمع های ورزشی بزرگ که سونا بخار بزرگتر ، و یا بیش از یک سونا بخار دارند ، از دیگ بخار سونا بخار بزرگ تر و افقی استفاده می شود . دیگ بخار سونا بخار ایستاده در بزرگترین ظرفیت با توان 500 کیلوگرم بخار در ساعت تولید می شود .

دیگ بخار سونا بخار از روشن شدن تا زمان تولید بخار کمی تاخیر دارد . ( به خصوص در زمان شروع به کار ) پس از خاموش شدن بیش از چند ساعت که این موضوع به دلیل حجم بیشتر آب آن نسبت به دیگ سونا بخار برقی می باشد . در دیگ برقی سونا بخار این تاخیر زمانی بسیار کوتاه تر می باشد .

قیمت دیگ بخار برای استخر - دیگ بخار بویلر صنعتی می تواند برای مدل های مختلف استخر  مانند: فضای داخلی و فضای باز مورد استفاده قرارگیرد. زمانی که مصرف آب زیاد می شود به منظور پاسخگویی به نیازها ظرفیت ذخیره آب گرم در بویلر صنعتی باید زیاد باشد ، بدلیل اینکه دیگ بخار استخر باید مقدار آب چندین دوش را تامین کند. معمولا دیگ بخار کوچکتر در سونا، جکوزی و استخر ها حتی در حمام های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت دیگ بخار برای استخر - دیگ بخار بویلر صنعتی می تواند برای مدل های مختلف استخر  مانند: فضای داخلی و فضای باز مورد استفاده قرارگیرد. زمانی که مصرف آب زیاد می شود به منظور پاسخگویی به نیازها ظرفیت ذخیره آب گرم در بویلر صنعتی باید زیاد باشد ، بدلیل اینکه دیگ بخار استخر باید مقدار آب چندین دوش را تامین کند. معمولا دیگ بخار کوچکتر در سونا، جکوزی و استخر ها حتی در حمام های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت دیگ بخار برای استخر و نحوه انتخاب آن : ما در مجموعه عظیم شرکت مشهد بخار توانسته ایم قیمت تمام شده دیگ بخار برای استخر را تا 20% کاهش دهیم و این در حالی می باشد که کیفیت آن افزایش پیدا کرده است.

قیمت دیگ بخار استخر بر اساس ظرفیت و اجزای دیگ بخار تجهیزات آن تعیین می شود. به طور کلی تجهیزات دیگ بخار بویلر صنعتی شامل مشعل، کنترل کننده های برقی، نرم کننده آب، پمپ، دودکش و غیره می باشد.

ظرفیت بویلر صنعتی برای انتخاب و قیمت دیگ بخار استخر تعیین کننده است. و باید برحسب نمودار منحنی بار گرمایشی یا نمودار تعادل گرما باشد. انرژی که در خطوط لوله از بین می رود محاسبه شود، در صورتی که معمولاً بدست آوردن منحنی بار گرمایش دشوار است، بار گرمایش را می توان براساس حداکثر مصرف حرارتی در طول ساعت تولید باشد. پارامترهای اندازه گیری گرمایش مناسب دیگ بخار استخر از جمله فشار، دما و غیره را مشخص کنید.

قیمت دیگ بخار برای استخر - بهره وری بویلر صنعتی یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب و قیمت دیگ بخار استخر تاثیر گذار می باشد، بدلیل اینکه اگر بهره وری و راندمان دیگ بخار مورد استفاده در استخر سونا و جکوزی پایین و مناسب نباشد به تبع مقدار زیادی از سوخت را مصرف می کند. و این موضوع میتواند هزینه ها را افزایش و در دراز مدت باعث اختلال در عملکرد بویلر صنعتی سونا جکوزی شود. پس باید در انتخاب دیگ بخار استخر به راندمان و مقدار فضای که میخواهید بخار تشکیل شود و یا آب گرم را تولید کنید دقت داشته باشید.

قیمت دیگ بخار برای استخر| تا 30درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

بهتر است نسبت به فضا و مقدار آب گرمی که میخواهید دیگ بخار استخر تولید کند دقت داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است اگر ظرفیت بویلر کمتر از مقدار فضا باشد جوابگوی نیاز های شما نباشد. و اگر ظرفیت دیگ بخار استخر بیشتر از فضای شما باشد. به تبع هزینه سوخت و نگهداری ان بیشتر خواهد بود. پس باید بویلر صنعتی مورد استفاده در سونا، جکوزی و استخر مناسب فضا و محل نصب آن باشد نه بیشتر نه کمتر.

قیمت دیگ بخار برای استخر - سطح آب و فشار دیگهای بخار استخر: مشهد بخار به پشتبانه بیش از 40 سال سابقه طراحی و تولید انواع دیگ بخار و قیمت استثنایی دیگ بخار برای استخر متنظر شما جهت ارائه مشاوره قبل خرید رایگان می باشد.

تعیین دقیق سطح آب در دیگ بخار استخر امکان پذیر نیست زیرا سطح آب دیگ پر از حباب هایی که از پایین به سمت بالا می آیند. تغییرات سطح در طول پوسته بویلر صنعتی وجود دارد. در این شرایط  می توان از روش های مختلف تعیین سطح آب در دیگ بخار سونا و جکوزی استفاده کنیم برای کنترل و هشدار سطح ، روش های تشخیص سطح مختلفی وجود دارد از جمله کنترل نوع float ، پروب های رسانایی، دستگاه های خازنی و لول کنترل  برای هشدار در زمان کمبود آب در جهت اطمینان از اضافه شدن مقدار مناسب آب در زمان مناسب به دیگ بخار استخر استفاده شود. و همین طور زمانی که سطح آب بیش از حد باشد.

پروب های رسانایی : معمولاً به صورت عمودی نصب می شود. و دو نقطه را برای سطح روشن یا خاموش مشخص می کند . پروب ها از هدایت الکتریکی برای کار استفاده می کنند.

قیمت دیگ بخار برای استخر - دستگاههای خازنی : دو صفحه رسانای موازی در بالای سطح و پایین سطح مایع دی الکتریک قرار می گیرد. و مشاهده می شود که  ظرفیت خازن به نسبت عمقی که مایع دی الکتریک در داخل صفحات غوطه ور می شوند تغییر می کند . در تعیین فشار دیگ بخار استخر باید مواردی مواردی همچون حداکثر فشار کار بی خطر بویلر صنعتی را در نظر گرفت. اگر دیگ بخار به طور مداوم با حداکثر فشار در حال اجرا باشد، می تواند باعث خرابی کامل سیستم و یا آسیب به قطعات و تجهیزات مختلف شود. استفاده از یک نشانگر خوب فشار برای دیگ بخار استخر مهم است. باید به فشار مورد نیاز در نقطه استفاده افت فشار در طول لوله و تلف شدن گرما لوله توجه کرد .

مزایای استفاده از دیگ بخار استخر گازسوز : ما در مجموعه عظیم مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم قیمت دیگ بخار برای استخر را تا آنجا که امکان پذیر می باشد کاهش دهیم و در حال حاضر تقریبا 20% زیر قیمت بازار با بهترین متریال طراحی و تولید شده است.

مزایای استفاده از بویلر استخر چیست؟

1) راندمان بالا : مشعل گاز سوز دارای کیفیت بالا و قابل اعتماد که راندمان احتراق بالا و عملکرد بدون سر و صدایی دارد.

2) ایمنی بالا در عملکرد: برای اطمینان از عملکرد ایمن سوخت از منیفولدهای گاز و سیستم محافظت از جمله فیلتر، شیر تنظیم فشار و شیر سوپاپ و غیره در آن استفاده می شود . دیگ بخار استخر گاز سوز از کمکی های با اطمینان بالا برخوردار است. دستگاه های محافظت از ایمنی مانند کنترل فشار ، فرستنده فشار ، زنگ سطح آب ، شیر ایمنی و غیره. کنترل دیگ بخار استخر برای محفاظت از دمای بیش از حد را برعهد دارند. همچنین دارای محافظت برای جلوگیری از کمبود آب ، فشار بیش از حد آب، نشت الکتریکی ، و اضافه بار موتور است. در بویلر های صنعتی سونا و جکوزی گاز سوز از تجهیزات ضد خرابی برای تخلیه انرژی و فشار بالا استفاده می شود. اینکار برای بالا بردن ظریب اطمینان، ایمنی و کارآمدی دیگ بخار استخر انجام می شود.

3) کم هزینه بودن: استفاده از جوشکاری لب به لب که 100٪ دیگ بخار با کیفیت با عمر طولانی و هزینه تعمیر و نگهداری کمتر می شود . راندمان بالای مشعل دیگ بخار استخر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه کم در سوخت است.

4) صرفه جویی در فضا: در این نوع دیگ های بخار سونا و جکوزی نیاز به فضای کمتری نسب به سوخت نفت کوره می باشد. بویلر های برقی نسبت به گاز سوز فضای کمتر دارند. ولی ظرفیت بویلر های برقی نیز کمتر می باشد. به همین دلیل در استخر و سونا های بزرگ از دیگ بخار گاز سوز استفاده می شود.

ویژگی های دیگ بخار استخر چیست؟ 

یک دیگ بخار استخر خوب باید ویژگی های زیادی داشته باشد. در این بخش از مقاله ما ویژگی های دیگ بخار استخر خوب را بر می‌شماریم:
1) بازدهی بالا
2) نصب بسیار آسان
3) عمر طولانی
4) مناسب برای اندازه استخرهای شنا
5) نمایشگر دمای استخر
6) مبدل حرارتی از جنس استیل ضدزنگ مستقیم است
7) سازگار با محیط زیست
8) تعدیل خروجی برای کنترل دقیق دمای استخر
9) سر و صدای کم
10) طراحی جمع و جور

قیمت دیگ بخار برای استخر - اهمیت آب در تاسیسات و موتور خانه استخر سونا

بدترین چیز برای استخر جلبک ها هستند که باعث می شوند استخر سبز شود، مواد شیمیایی اضافه شده برای پاک کردن جلبک ها خاصیت خوردگی در آب ایجاد می کنند. که برای دیگ بخار استخر مضر است . برای جلوگیری از رشد احتمالی باکتری در سیستم آب ، دمای درون دیگ باید حداقل 60 درجه سانتیگراد باشد.  برای حفظ  بویلر صنعتی  و بهره وری از آن تصفیه درست آب اهمیت زیادی دارد و به این دلیل مواد جامد محلول موجود در آب می تواند باعث ایجاد رسوب یا خوردگی شوند. یک لایه نازک رسوب در بویلر صنعتی سونا و جکوزی باعث کاهش چشمگیر راندمان پروسه انتقال حرارت و افزایش هزینه سوخت می شود. این امر می تواند از طریق یک روش صحیح تصفیه آب دیگ بخار استخر از طریق فیلترها و مهار کننده های شیمیایی انجام شود تا خطرات رسوب و خوردگی را کاهش دهد.

قیمت دیگ بخار برای استخر - برای اینکه استخر تمیز و بدون جلبک ها و سایر آلودگی های مضر باشد باید دارای فیلتر باشد. اما بدون پمپ سیستم فیلتر شما کار نخواهد کرد و استخر شما برای استفاده خیلی کثیف می شود. درست است که سیستم فیلتر کار تمیز کردن و سالم بودن آب را انجام می دهد ،اما استفاده از مواد شیمیایی هم برای استخر و تجهیزات استخر شما نیز ضروری است. استخر با تعادل شیمیایی اشتباه به دیگر قسمتهای استخر شما آسیب میرساند ، پوست و چشم شما را تحریک کند و آب شما بسیار خاکستری میشود.

کلر محبوب ترین مواد ضد عفونی کننده است. وقتی کلر به آب اضافه می شود ، با آب واکنش نشان می دهد تا مواد شیمیایی مختلف دیگری تشکیل شود. کلر به طور معمول به شکل مایع ، پودر یا قرص تهیه می شود. کلر بعد از فرآیند فیلتر و با یک فیدر شیمیایی اضافه شود.

نگهداری بویلر صنعتی سونا و جکوزی

قیمت دیگ بخار برای استخر -  تعمیر و نگهداری دیگ بخار استخر باید توسط یک متخصص سیستم گرمایشی انجام شود. وضعیت لوله و دودکش اتصال دریچه را بررسی کنید. چک کردن سیستم تهویه که با گذشت زمان  شاید آسیب دیده باشد بسیار مهم است. تعمیر دودکش گران است و نصب دودکش جدید زمانی که از دودکش موجود نمی توان استفاده کرد باید توجیح اقتصادی داشته باشد.بدنه مبدل حرارتی را بررسی کنید . نشت مبدل های حرارتی دیگ بخار استخر به راحتی قابل مشاهده هستند و زمان نشت ، گازهای احتراق را با هوای محیط مخلوط می کند.

مهم بودن موضوع ایمنی علت بررسی موارد فوق است. به همین خاطر کنترل هوشمندی که روی دیگ بخار استخر هست را تنظیم کنید تا تنظیمات مطلوب آب و هوا را برای کارایی بیشتر انجام شود. برای تعویض یا مقاوم سازی سیستم گرمایشی از تکنسین های با تجربه استفاده کنید . محفظه احتراق دیگ بخار استخر برای عدم وجود ترک بررسی شود . مونوکسید کربن (CO) تست شود. دمای هوا را تنظیم کنید.  تمیز کردن بویلر صنعتی سونا و جکوزی از خاک دوده یا خوردگی مهم است. فن و دمنده دیگ بخار را تمیز و روغن کاری کنید .میزان سوخت و شعله بررسی شود و در صورتی نیاز تنظیم کنید.

در سیستم های آب گرم :  فشار را تست کنید. تست کنترل سطح بالا را انجام دهید. مخزن فشار باید برسی شود که از هوا پر باشد که آب در آن پر نشده باشد. شستشوی مبدل حرارتی برای کاهش اثرات رسوب که همیشه باید بازدید و تمیز کاری شود.

سیستم های بخار : برای اینکه رسوبات از بین بروند و بازدهی گرما بهبود یابد مقداری از آب دیگ را تخلیه کنید . محفظه شناور را تخلیه کنید تا رسوبات از بین برود . آب دیگ بخار استخر را آزمایش کرده و از مواد شیمیایی در صورت نیاز برای کنترل رسوبات و خوردگی استفاده کنید.

قیمت دیگ بخار برای استخر -  برای خرید دیگ بخار استخر ابتدا مقدار ظرفیت حرارتی و مقدار بخار و آب گرمی را نسبت به فضای که دارید باید بسنجید. و یک بویلر صنعتی مناسب را انختاب کنید. برای خرید انواع دیگ صنعتی باید به نشان استاندارد روی پلاک مشخصات بویلر توجه داشته باشید. وجود پلاک استاندارد تضمینی بر کیفیت محصول می باشد. از دیگ بخار میتوان برای تولید بخار در سونا خشک و مرطوب، برای تولید آب گرم، برای شستشو استخر با بخار استفاده نمود. تا تمامی جلب های داخل استخر را بدون استفاده از مواد شیمیایی از بین برد. با شستشو استخر بوسیله بخار از رشد مجدد جلبک ها جولگیری می شود. این امر بدلیل خاصیت ضدعفونی کنندگی بخار می باشد. که داخل ساختار جلبک ها نفوذ می کند و آن را از بین میبرد.

 

قیمت دیگ بخار برای استخر| تا 30درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

قیمت دیگ بخار برای استخر -  فروش تجهیزات استخر، جکوزی و سونا: مشهد بخار توانسته است تمام تجهیزات و لوازم جانبی برای استخر را با قیمت مناسب و 20% تخفیف طراحی تولید و روانه بازار نماید.

شرکت مشهد بخار با در اختیار داشتن سوابق بالای اجرایی و تولید در زمینه استخر، سونا و جکوزی آماده ارائه مشاوره، قیمت و پیشنهاد فنی برای استعلام خرید و یا تامین تجهیزات مورد نیاز شما در اسرع زمان ممکن می باشیم.

تجهیزات استخر، سونا و جکوزی به مجموعه ای از سیستم های ضروری برای یک استخر خانگی (باغی یا ویلایی ) یا عمومی گفته می شود که در نبود آنها استفاده از استخر با مشکلاتی مواجه می شود.

این مجموعه شامل دیگ بخار و دیگ آب گرم به عنوان قلب موتورخانه استخر در انواع خانگی و صنعتی و لوازم جانبی نگهداری استخر شامل سیستم های فیلتراسیون و مبدل های حرارتی و انواع پمپ ها می باشد.

نصب راه اندازی و اجرای کامل تاسیسات استخر سونا و جکوزی انجام می شود شامل :

  • پروژه های استخر عمومی و بزرگ
  • استخر خانگی
  • استخر باغی ویلایی

این مجموعه صنعتی-تولیدی با بیش از 40 سال فعالیت مهندسی طراحی و همچنین با تکیه بر دانش فنی تولید انواع تجهیزات گرمایشی و مولدهای بخار مطابق استانداردهای ملی ایران طراحی و پیاده سازی می کند.

قیمت دیگ بخار برای استخر -  شرکت مشهد بخار با بهره بردن از طرح های شرکت های ایتالیایی و اروپایی علاوه بر طراحی و تولید انواع دیگ فولادی آبگرم و فیلترهای شنی برای استخرهای بزرگ و عمومی، اقدام به طراحی محصولات گرمایشی و تصفیه مخصوص استخر های خانگی و ویلایی(باغی)  و در نهایت فروش تجهیزات استخر نموده است.

طراحی و پیاده سازی استخر بستگی به ابعاد استخر و نوع کاربری دارد. به طور مثال اگر تنها استخر مورد استفاده قرار می گیرد می توان با سیستم هیبریدی پیاده سازی شود.

ممکن است علاوه بر گرمایش استخر برای گرمایش ساختمان یا آب مصرفی نیز مورد استفاده قرار گیرد. در این صورت سیستم های گرمایشی چند منظوره بایستی پیاده سازی شود. در ادامه بیشتر در این مقوله توضیح داده می شود.

و این مژده به هموطنان عزیزی که به دنبال گرمایش استخرهای ویلایی خود می باشند، داده می شود که علاوه بر کارایی فنی قیمت ها هم با کاهش هزینه های غیر ضروری کاهش یافته و  این شرکت توانسته است با استفاده از توان و ظرفیت فنی کاملا بومی ایرانی، طراحی و تولید محصولات را به انجام برساند.

قیمت دیگ بخار برای استخر -  دیگ بخار و دیگ آب گرم به عنوان اصلی ترین قسمت موتورخانه می باشد. بنابراین انتخاب بویلر از اصلی ترین مباحثی است که بایستی به آن اهمیت داده شود.

تجهیزات دیگ بخار سونا بخار: کنترل کننده سطح یا لول کنترل (  Level Control)

وظیفه اصلی کنترل کننده سطح دیگ بخار سونا بخار بررسی و تنظیم سطح آب داخل دیگ بخار سونا بخار می باشد . در دیگ بخار سونا بخار ایستاده معمولا از یک عدد کنترل کننده سطح استفاده می شود اما در دیگ های بخار با ظرفیت بالاتر از دو دستگاه کنترل سطح جهت ایمنی بیشتر استفاده می شود .

کنترل کننده های سطح آب دیگ بخار سونا بخار توسط دو لوله به دیگ بخار سونا بخار متصل می شنود . یکی در قسمت بخار دیگ و دیگری در قسمت مایع دیگ بخار در زیر کنترل کننده های سطح ، شیر بلودان یا اصطلاحا زیر آب زنی تعبیه شده است . وظیفه اصلی این شیر تخلیه گل و لای و رسوبات از مسیر لوله کنترل کننده سطح و آزمایش صحت کارکرد آن می باشد .

این وسیله کنترلی در دو مرحله عمل می کند : در مرحله اول با کاهش سطح آب پمپ تغذیه دیگ بخار سونا بخار را روشن و در مرحله دوم با کاهش بیش از حد آب مشعل را خاموش می کند .

کنترل کننده فشار (  Pressure Control) : کنترل کننده های فشار دیگ بخار سونا بخار جهت کنترل فشار بخار و اعلام فرمان روشن و خاموش شدن مشعل بروی دیگ بخار سونا بخار نصب می شنود .

به روی دیگ بخار سونا بخار دو عدد کنترل کننده فشار یا پرشر سوئیچ نصب می شود . یکی در فشار پایین تر جهت کنترل مشعل دیگ سونا بخار و دیگری به عنوان کنترل کننده حد در فشار بالاتر و جهت ایمنی نصب می شود.

شیر اطمینان دیگ بخار سونا بخار : دیگ بخار سونا بخار جزء تجهیزات مهم و خطرناک یک موتورخانه محسوب می شود . لذا تجهیزات ایمنی کامل به روی تمامی آن ها نصب می شوند . در دیگ بخار سونا بخار با وجود دو عدد کنترل کننده فشار یا پرشر سوییچ یک شیر اطمینان جهت جلوگیری از افزایش فشار بیش از حد در دیگ بخار سونا بخار و جلوگیری از انفجار آن نصب می شود . این شیر های اطمینان از نوع شیر اطمینان حساس به فشار هستند .

سایت گلاس یا آب نمای دیگ بخار سونا بخار : سایت گلاس یا شیشه آبنما در دیگ بخار سونا بخار جهت بررسی و کنترل سطح آب نصب می شود . با وجود نصب کنترل کننده سطح همیشه اپراتور و پرسنل نگهدار دیگ بخار باید میزان سطح آب دیگ سونا بخار را بررسی و از صحبت عملکرد کنترل کننده سطح مطمئن شوند .

پمپ تغذیه دیگ بخار سونا بخار و یا فید پمپ : با تبخیر آب داخل دیگ بخار سونا بخار سطح آب کاهش یافته و این تغییر سطح توسط کنترل کننده سطح سنجیده می شود و در صورت لزوم پمپ تغذیه دیگ بخار سونا بخار را روشن و کمبود آب را تامین می کند . هد پمپ تغذیه معمولا 3% بالاتر از فشار تنظیمی به روی شیر اطمینان می باشد .

دبی پمپ تغذیه بر اساس ظرفیت دیگ بخار محاسبه می شود و در زمان محاسبه دبی پمپ ، میزان تولید بخار دیگ بخار سونا بخار به همراه بخار اتلاف شده در اثر نشتی های احتمالی ، آب خارج شده از دیگ در اثر بلودان نیز توجه شود . برای دیگ های بخار با پمپ تغذیه ( فید پمپ ) که به صورت خاموش و روشن کار می کنند ( بیش از 90 درصد پمپ تغذیه در ایران ) دبی پمپ دیگ بخار سونا بخار دو برابر میزان آب تبخیر شده دیگ در ساعت می باشد .

مشاوره فروش دیگ بخار سونا بخار: مشاورین و مهندسین مشهد بخار در تمام ساعات کاری آماده ارائه مشاوره 100% رایگان می باشد و تاکید می نماییم لیست نهایی قیمت دیگ بخار برای استخر با 20% تخفیف تقدیم شما خواهد شد.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – دیگ روغن داغ – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – دیگ روغن داغ – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - - 09152152481 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.