تابلو برق دیگ روغن داغ | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

تابلو برق دیگ روغن داغ | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

تابلو برق دیگ روغن داغ: مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو برق دیگ روغن داغ را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 20% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات دیگ روغن داغ برقی- قیمت دیگ روغن داغ دست دوم- دیگ روغن داغ - کاربرد دیگ روغن داغ- سیستم روغن داغ- مشخصات فنی دیگ روغن داغ- محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.


تابلو برق دیگ روغن داغ: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع دیگ روغن داغ برقی- قیمت دیگ روغن داغ دست دوم- دیگ روغن داغ - کاربرد دیگ روغن داغ- سیستم روغن داغ- مشخصات فنی دیگ روغن داغ- محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو برق دیگ روغن داغ باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

تابلو برق دیگ روغن داغ- مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع تابلو برق دیگ روغن داغ در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگ روغن داغ برقی- قیمت دیگ روغن داغ دست دوم- دیگ روغن داغ - کاربرد دیگ روغن داغ- سیستم روغن داغ- مشخصات فنی دیگ روغن داغ- محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو برق دیگ روغن داغ را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

تابلو برق دیگ روغن داغ طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید تابلو برق دیگ روغن داغ لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

تابلو برق دیگ روغن داغ | 20% تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

 

تابلو برق دیگ روغن داغ- همانطوری که از اسم آن پیداست شامل کلیه مدارهای برق لوازم های نصب شده بر روی دیگ روغن داغ می باشد .

دیگ روغن داغ چیست؟

دیگ روغن داغ یا بویلر روغن داغ یا هیتر روغن داغ، برای گرمایش‌ غیرمستقیم در دمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل هر روز شاهد افزایش مشتریان این محصول و تولید آن هستیم.در دیگ روغن داغ نیز مانند دیگ بخار و دیگ آبگرم انتقال حرارت بین دو سیال را شاهد هستیم که اولی گازهای بسیار داغ ناشی از سوختن مشعل و دومی روغن داغ حرارتی است.روغن داغ حرارتی داخل لوله کوئل دار بصورت دائم در حال چرخش می باشد. در این چرخه دمای مورد نیاز به مبدل های حرارتی در سمت مصرف کننده انتقال داده می شود.

ساختار تشکیل دهنده دیگ روغن بسیار ساده است ولی دارای پیچیدگی‌های فنی-ایمنی بالایی است که در زمان ساخت باید مورد توجه قرار بگیرد؛ در غیر اینصورت ممکن است باعث ایجاد آتش‌سوزی شدید و وارد آمدن خسارت‌های مالی و جانی غیرقابل جبران خواهد شد.

اجزای سیستم دیگ روغن داغ

برای عملکرد درست سیستم روغن داغ، وجود برخی تجهیزات ضروری است. در ادامه این تجهیزات بیان شده و به طور مختصر در مورد عملکرد هریک توضیح داده خواهد شد:

دیگ روغن یا Oil heater

همانطور که بیان شد درون دیگ، روغن حرارتی در تماس با گازهای داغ ناشی از سوختن مشعل داغ شده و برای انتقال حرارت به نقطه مورد نظر منتقل خواهد شد. مشعل متناسب با سوخت مصرفی از اجزای اصلی دیگ روغن داغ می باشد که توسط تابلوی فرمان قابل کنترل است.

خط لوله انبساط و منبع انبساط

این منبع برای ثابت نگه داشتن فشار و جبران انبساط حجمی روغن در سیستم تعبیه می گردد. ظرفیت این منبع با توجه به توصیه سازنده دیگ و بر اساس نوع روغن مصرفی تعیین می گردد.

اجزای دیگ روغن داغ

پمپ سیرکولاتور:

کار اصلی این پمپ گردش روغن در دیگ روغن داغ می باشد. با توجه به حرارت بالای روغن داغ در این سیستم پمپ سیرکولاتور باید توانایی کار در دماهای بسیار بالا را داشته باشد. در کنار این پمپ الکتروموتور متناسب با آن قرار داده شده است.

تجهیزات کنترل فشار، دما و جریان:

برای کنترل عملکرد درست دستگاه و ایمنی آن باید از تجهیزات ایمنی مربوطه استفاده شود.

مخزن ذخیره روغن:

در صورتی که در حین کار بویلر روغن داغ با کمبود روغن مواجه شود از این منبع نیاز آن برطرف خواهد شد. همچنین برای تخلیه ضروری روغن استفاده از این مخزن توسط سازندگان پیشنهاد می شود.

جداکننده گاز:

در صورت بروز اختلال در سیستم چرخش روغن داغ صدمات جربان ناپذیری به تجهیزات آن وارد خواهد شد. برای جلوگیری از این موضوع از سیستم جدا کننده گاز استفاده می شود.

تابلو برق یا قسمت کنترل کننده:

برای کنترل عملکرد سیستم گردشی و کارکرد مشعل روغن داغ از تابلو برق یا قسمت کنترل کننده استفاده خواهد شد.

پمپ تغذیه:

برای ارسال و پمپاژ کردن روغن از درون مخزن به سیستم از پمپ استفاده می شود.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – تابلو برق دیگ روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز دیگ روغن داغ برقی- قیمت دیگ روغن داغ دست دوم- دیگ روغن داغ - کاربرد دیگ روغن داغ- سیستم روغن داغ- مشخصات فنی دیگ روغن داغ- محاسبه ظرفیت بویلر روغن داغ را با ارزانترین قیمت و تا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – تابلو برق دیگ روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - - 09152152481 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.