عملکرد بویلر | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

عملکرد بویلر | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

عملکرد بویلر: مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع عملکرد بویلر را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 20% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات درام بویلر چیست - بویلر- اجزای بویلر- هارپ بویلر چیست- بویلر چیست؟- کاربرد بویلر- قیمت بویلر- بویلر واتر تیوب که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.


عملکرد بویلر: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع درام بویلر چیست - بویلر- اجزای بویلر- هارپ بویلر چیست- بویلر چیست؟- کاربرد بویلر- قیمت بویلر- بویلر واتر تیوب خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع عملکرد بویلر باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

عملکرد بویلر- مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع عملکرد بویلر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد درام بویلر چیست - بویلر- اجزای بویلر- هارپ بویلر چیست- بویلر چیست؟- کاربرد بویلر- قیمت بویلر- بویلر واتر تیوب با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از عملکرد بویلر را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

عملکرد بویلر | 20% تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخارعملکرد بویلر طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید عملکرد بویلر لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

 بویلر چیست؟ طرز کار بویلر چگونه است؟

بویلر یا دیگ فولادی از تجهیزات تهویه مطبوع جهت استفاده در موتورخانه مرکزی است که در کنار انواع چیلر از جمله چیلر تراکمی و چیلر جذبی به تامین شرایط آسایش کاربران می پردازد. بویلر ها بر خلاف چیلر وظیفه ی گرمایش و تامین آبگرم مصرفی مجتمع ها را بر عهده دارند و می توان گفت که مکملی برای سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی هستند. آبگرم تولیدی بویلر ها توسط پمپ های سیرکولاتور به واحد های توزیع از جمله فن کویل یا هواساز ارسال می شود. در برخی از مجتمع ها می توان آبگرم تولیدی از بویلر را در کویل آبگرم داکت اسپلیت ها به جریان درآورد و در واقع سیستم گرمایش مرکزی گازسوز و سرمایش مستقل برقی داشت. از جدید ترین و پیشرفته ترین نوع بویلر می توان به دیگ خلاء یا وکیوم بویلر اشاره کرد. 

 بویلر یا دیگ فولادی محفظه ای است که در آن حرارت تولید شده از مصرف سوخت، به سیال منتقل می شود. این محفظه بسته است و به دلیل لزوم مقاومت در برابر حرارت، از ترکیب آلیاژهای آهنی ساخته می شود. به طور کلی درون محفظه بویلر، معمولا دو قسمت اساسی وجود دارد؛ در قسمتی سیال انتقال حرارت قرار می گیرد و در قسمت دیگر حرارت تولید شده توسط سوخت جاری می گردد. حرارت تولیدی از سطح به سیال انتقال پیدا می کند.

 جنس غالب بویلرهای تولید شده تا به امروز، فولادی یا چدنی بوده است. به دلیل نیاز به فشار بخار مشخص، اکثر دیگ های بخار مورد استفاده در صنایع از نوع فولادی هستند. دیگ بخار چدنی معمولا برای تولید بخار با فشار نسبتا کم استفاده می شود.

طرز کار و نحوه عملکرد بویلر چگونه است؟

به صورت کلی می توان گفت یک بویلر با استفاده از گازهای حاصل از احتراق سوخت، درون محفظه خود سیال را گرم نموده یا به بخار تبدیل می کند. این کلیتی تغییرناپذیر در تمامی بویلرهای تولید شده تا کنون است. اما بر اساس تغییرات در طراحی بویلرها، عملکرد آن ها نیز متفاوت شده است.

در صورتی که یک بویلر به این صورت طراحی شود که دو قسمت مجزا داشته باشد که در یکی آب به صورت شناور و در دیگری حرارت وجود داشته باشد، بازدهی کاهش پیدا می کند. به همین دلیل همواره سعی می شود تا در طراحی بویلرها، سطح تماس سیال با حرارت افزایش یابد. این کار را می توان به وسیله بویلرهای لوله ای انجام داد. در این طراحی، لوله هایی به صورت موازی درون محفظه دیگ  قرار می گیرند. حال دو حالت پیش می آید:

بویلر واترتیوب

در حالت اول طراحی، لوله های عبوری حاوی سیال (آب) هستند. با این کار سطح تماسی سیال به وسیله لوله ها با حرارت پخش شده در محفظه افزایش می یابد. به این نوع بویلرها واترتیوب یا لوله آبی گفته می شود. طراحی این بویلرها باعث شد تا تولید نوع قدیمی بویلرها که با خطراتی همچون انفجارهای مکرر همراه بود، متوقف شود.

بویلر فایرتیوب

در حالت دوم، دقیقا برعکس فرآیند بویلرهای واترتیوب صورت می گیرد. به این صورت که درون لوله های موازی محفظه بویلر، حرارت قرار دارد و لوله ها به وسیله سیال احاطه می شوند. به این صورت سیال حرارت را دریافت نموده و بخار می شود. به این نوع بویلر، فایرتیوب یا لوله آتشی گفته می شود.

کاربردهای بویلر چیست؟

در مورد کاربرد بویلرها می توان گفت در اکثر صنایع و کارخانجات این دستگاه ها استفاده می شود. در مقیاس بزرگ، در نیروگاه ها به منظور تامین توان و ایجاد گرمایش از بویلرهای بزرگ استفاده می شود. از موارد دیگر استفاده از دیگ بخار می توان به چربی زدایی در صنایع مختلف تولید قطعه، ضدعفونی در محیط های بزرگ بیمارستانی و تامین نیروی مولد در پالایشگاه ها اشاره کرد. صنایع تولید محصولات سلولزی، صنایع غذایی، نیروگاه ها و پالایشگاه ها، صنایع نخ و پارچه، صنایع تولید لاستیک و پلاستیک و… از جمله مکان هایی هستند که دیگ بخار در آن ها استفاده می شود.

مهمترین کاربرد بویلر استفاده از گرمایش آن در سیستم های تهویه مطبوع جهت تامین آسایش در مجتمع های مسکونی ، اداری، تجاری، آموزشی و فرهنگی و تفریحی است.

 عملکرد بویلر- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – عملکرد بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات درام بویلر چیست - بویلر- اجزای بویلر- هارپ بویلر چیست- بویلر چیست؟- کاربرد بویلر- قیمت بویلر- بویلر واتر تیوب پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – عملکرد بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - - 09152152481 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.