انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

انواع آسیاب گلوله ای : مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع آسیاب گلوله ای را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 20% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات اجزای آسیاب گلوله ای- سازنده آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای- آسیاب گلوله ای نانو-خرید آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای آزمایشگاهی- آسیاب گلوله ای سیمان- خدمات آسیاب گلوله ای که تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.


انواع آسیاب گلوله ای : مشهد بخار هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع  آسیاب گلوله ای –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع اجزای آسیاب گلوله ای- سازنده آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای- آسیاب گلوله ای نانو-خرید آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای آزمایشگاهی- آسیاب گلوله ای سیمان- خدمات آسیاب گلوله ای  خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع  آسیاب گلوله ای باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

انواع آسیاب گلوله ای - مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع  آسیاب گلوله ای در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجزای آسیاب گلوله ای- سازنده آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای- آسیاب گلوله ای نانو-خرید آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای آزمایشگاهی- آسیاب گلوله ای سیمان- خدمات آسیاب گلوله ای  با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از آسیاب گلوله ای را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

انواع آسیاب گلوله ای طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید آسیاب گلوله ای لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

آسیاب گلوله ای یک دستگاه صنعتی است که برای آسیاب کردن مواد جامد به پودر یا ذرات ریز استفاده می شود. این دستگاه از یک استوانه چرخان تشکیل شده است که حاوی گلوله های فلزی یا سرامیکی است. مواد به داخل استوانه ریخته می شوند و توسط گلوله ها آسیاب می شوند.

انواع مختلفی از آسیاب گلوله ای وجود دارد که با توجه به عوامل مختلفی مانند اندازه، شکل، سرعت چرخش و نوع مواد آسیاب شونده، طبقه بندی می شوند.

انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

بر اساس اندازه

آسیاب های گلوله ای را می توان بر اساس اندازه به دو دسته تقسیم کرد:

 • آسیاب های گلوله ای صنعتی: این آسیاب ها معمولاً بزرگ هستند و برای آسیاب کردن مواد در مقادیر زیاد استفاده می شوند.
 • آسیاب های گلوله ای آزمایشگاهی: این آسیاب ها کوچکتر هستند و برای آسیاب کردن مواد در مقادیر کم استفاده می شوند.

بر اساس شکل

آسیاب های گلوله ای را می توان بر اساس شکل به دو دسته تقسیم کرد:

 • آسیاب های گلوله ای استوانه ای: این آسیاب ها رایج ترین نوع آسیاب گلوله ای هستند.
 • آسیاب های گلوله ای مخروطی: این آسیاب ها برای آسیاب کردن مواد با سختی بالا استفاده می شوند.

بر اساس سرعت چرخش

آسیاب های گلوله ای را می توان بر اساس سرعت چرخش به دو دسته تقسیم کرد:

 • آسیاب های گلوله ای با سرعت بالا: این آسیاب ها برای آسیاب کردن مواد با سختی کم استفاده می شوند.
 • آسیاب های گلوله ای با سرعت پایین: این آسیاب ها برای آسیاب کردن مواد با سختی بالا استفاده می شوند.

انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

بر اساس نوع مواد آسیاب شونده

آسیاب های گلوله ای را می توان بر اساس نوع مواد آسیاب شونده به دو دسته تقسیم کرد:

 • آسیاب های گلوله ای برای مواد معدنی: این آسیاب ها برای آسیاب کردن مواد معدنی مانند سنگ، زغال سنگ و کانی ها استفاده می شوند.
 • آسیاب های گلوله ای برای مواد شیمیایی: این آسیاب ها برای آسیاب کردن مواد شیمیایی مانند پودرهای فلزی، رنگ ها و پلاستیک ها استفاده می شوند.

کاربردهای آسیاب گلوله ای

آسیاب گلوله ای دارای کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف است. برخی از کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

 • آسیاب کردن مواد معدنی برای تولید سیمان، فولاد و سایر محصولات
 • آسیاب کردن مواد شیمیایی برای تولید پودرها، رنگ ها و پلاستیک ها
 • آسیاب کردن مواد غذایی برای تولید آرد، پودر قهوه و سایر محصولات
 • آسیاب کردن مواد دارویی برای تولید پودرها و کپسول ها

مزایا و معایب آسیاب گلوله ای

آسیاب گلوله ای مزایای زیادی دارد، از جمله:

 • توانایی آسیاب کردن مواد به اندازه های بسیار ریز
 • سرعت آسیاب کردن بالا
 • قابلیت استفاده برای آسیاب کردن انواع مختلف مواد

انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

با این حال، آسیاب گلوله ای دارای معایبی نیز هست، از جمله:

 • هزینه اولیه بالا
 • نیاز به نگهداری و تعمیرات منظم
 • آلودگی هوا ناشی از تولید گرد و غبار

 

انواع گلوله‌های آسیاب

انواع آسیاب گلوله ای -گلوله‌های فولادی فورج سخت شده برای آسیاهای گلوله‌ای زمانی که سایش شدید و مقاومت شیمیایی مورد نیاز است، بسیار مناسب هستند. همچنین مواقعی که ایجاد حرارت برای فرایندهای آسیاب و پراکندگی تعیین‌کننده است، می‌توان از این گلوله‌ها استفاده کرد. ساچمه‌ها و گلوله‌های فولادی در آسیاب‌های سریع و عاری از آلودگی (تر یا خشک) جامدات، پراکندگی مایعات و کاهش اندازه ذرات ریز، همگن‌سازی فیلرها و موادخام، کاربردهای سایشی و گردسازی در آسیاهای گلوله‌ای، لغزشی، دینو، دانه‌ای، افقی یا عمودی کاربرد فراوانی دارند. انواع آسیاب گلوله ای -فولاد آلیاژی به دلیل دانسیته و سختی نسبی بالای آن‌ها مصارف خاصی در سنگ‌شکن‌ها و مخلوط کردن مواد سخت و سنگین دارند. همچنین در آسیاهایی که فشارها و ضربات شدیدی اعمال می‌شود یا در فرایندهای مختلف سنگ‌شکنی از این نوع فولادها استفاده می‌شود. گلوله‌های فولادی فورج شده نیز مزایای بسیاری را در کاهش اندازه ذرات و پراکنش ریز سیالاتی با گرانروی بالا از خود ارائه می‌دهند.

انواع آسیاب گلوله ای -به‌طور معمول گلوله‌های فولادی کربنی برای آسیاهای دانه‌ای با سرعت پایین از قبیل آسیاهای فلزات یا پودرهای شیمیایی استفاده می‌شوند. در فرایندهای آسیاهای گلوله‌ای با سرعت بالا که در ساخت رنگ‌ها، جوهرها یا پودرهای رزینی کاربرد دارند، عموماً از گلوله‌های فولادی آلیاژی کرم‌دار به دلیل استحکام و مقاومت بالای آن‌ها استفاده می‌شود.

 مزایا ی آسیاب گلوله‌ای

انواع آسیاب گلوله ای -آسیاب گلوله‌ای چندین مزیت را در مجموع به رخ می‌کشد: هزینهٔ نصب و مادهٔ آسیاب‌کننده کم است؛ برای هر دو نوع تولید دسته‌ای و پیوسته مناسب است؛ ظرفیت بالایی دارد؛ به‌طور مشابه برای آسایب مدار باز و مدار بسته نیز مناسب است و همچنین قابلیت استفاده برای همهٔ مواد با هر درجهٔ سختی را دارد.

انواع آسیاب گلوله ای | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

انواع

گذشته از آسیاب گلوله‌ای معمول، نوع دومی نیز وجود دارد که به آن آسایب گلوله‌ای منظومه‌ای نیز گفته می‌شود. این نوع آسیاب از نوع عادی کوچک‌تر است و در آزمایشگاه‌ها برای آسیاب کردن مواد نمونه به اندازه‌هایی بسیار کوچک استفاده می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای آسیاب گلوله‌ای آلیاژسازی مکانیکی است. انواع آسیاب گلوله ای -آسیاب گلوله‌ای منظومه‌ای حداقل از یک محفظهٔ آسیاب تشکیل شده‌است که به صورت غیر متعارفی چیده شده‌است و به اصطلاح به آن چرخ خورشید می‌گویند. جهت حرکت چرخ خورشید مخالف جهت حرکت محفظه‌های آسیاب است. گلوله‌های آسیاب‌کننده در معرض چند حرکت چرخشی هستند (به اصطلاح نیروی کریولیس). تفاوت سرعت بین گلوله‌ها و محفظه‌های آسیاب، باعث تعامل بین نیروهای اصطکاکی و ضربه می‌شود که انرژی دینامیکی زیادی را آزاد می‌کند. فعل و انفعال بین این نیروها منجر به این می‌شود که در آسیاب گلوله‌ای منظومه‌ای بتوانیم به اندازه‌های بسیار ریزی از ذرات دست پیدا کنیم.

نتیجه گیری

آسیاب گلوله ای یک دستگاه صنعتی قدرتمند است که برای آسیاب کردن مواد جامد به پودر یا ذرات ریز استفاده می شود. این دستگاه دارای کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف است.

انواع آسیاب گلوله ای - در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از انواع آسیاب گلوله ای – انواع آسیاب گلوله ای – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات اجزای آسیاب گلوله ای- سازنده آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای- آسیاب گلوله ای نانو-خرید آسیاب گلوله ای- قیمت آسیاب گلوله ای آزمایشگاهی- آسیاب گلوله ای سیمان- خدمات آسیاب گلوله ای  پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع آسیاب گلوله ای – انواع آسیاب گلوله ای – دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - - 09152152481 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.