جدول فیلتر شنی | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

جدول فیلتر شنی | 20درصد تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

فیلتر شنی یک نوع فیلتر است که برای جداسازی و نگهداری ذرات معلق و جسم‌های خرده مانند شن، ماسه، خاک و ذرات معلق دیگر در سیالات استفاده می‌شود. این فیلترها در مخازن، خطوط لوله، سیستم‌های صنعتی و تجهیزات دیگر به کار می‌روند. مشخصات و ویژگی‌های فیلتر شنی عبارتند از:


  1. سطح فیلتراسیون: سطحی است که جسم فیلتر شده می‌تواند در آن حفظ شود. سطح فیلتراسیون بیانگر توانایی فیلتر در جداسازی ذرات خرده است و به واحد متر مربع یا سانتی‌متر مربع اندازه‌گیری می‌شود.

  2. اندازه منافذ: اندازه منافذ فیلتر شنی مشخص کننده حجم ذراتی است که قادر به عبور از فیلتر هستند. اندازه منافذ به میکرومتر یا میلی‌متر اندازه‌گیری می‌شود.

  3. جنس فیلتر: فیلتر شنی می‌تواند از مواد مختلفی مانند فلزات، پلاستیک، نایلون و غیره ساخته شود. جنس فیلتر تاثیر زیادی در عملکرد و مقاومت فیلتر دارد.

  4. نوع فیلتراسیون: فیلتر شنی می‌تواند به صورت فیلتراسیون سطحی یا عمقی عمل کند. در فیلتراسیون سطحی، ذرات خرده بر روی سطح فیلتر جمع می‌شوند، در حالی که در فیلتراسیون عمقی، ذرات در داخل ساختار فیلتر نفوذ کرده و جمع می‌شوند.

جدول فیلتر شنی: مشهد بخار هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع کاتالوگ فیلتر شنی- لیست قیمت فیلتر شنی- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- ساختار فیلتر شنی- فیلتر شنی استخری- نحوه ریختن سیلیس در فیلتر شنی- فیلتر شنی افقی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع فیلتر شنی باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

جدول فیلتر شنی- مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع فیلتر شنی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاتالوگ فیلتر شنی- لیست قیمت فیلتر شنی- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- ساختار فیلتر شنی- فیلتر شنی استخری- نحوه ریختن سیلیس در فیلتر شنی- فیلتر شنی افقی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از فیلتر شنی را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. 

فیلتر شنی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید فیلتر شنی لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

فیلتر شنی

فیلتر شنی از لحاظ عملی در واحدهای تصفیه آب امروزی فیلتراسیون فرآیندی است که در طی آن ذرات رسوب شونده یا لخته های کوچک که در مراحل انعقاد و سختی گیری ته نشین نشده اند جدا می گردند .

زلال سازی و فیلتراسیون آب از دوران گذشته به عنوان یک تکنولوژی جهت تصفیه آب با ظاهری مطلوب بوده است. فیلتراسیون از ایتدایی ترین روش ها جهت صاف سازی آب می باشد .

یکی از انواع صافی ها که در تصفیه خانه های کوچک و تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند صافی های تحت فشار و دیاتومه ای هستند. جدول فیلتر شنی- صافی های تحت فشار در دو نوع عمودی و افقی ساخته می شوند که بستر صافی در آن از ماسه با دانه بندی مختلف و یا کربن فعال یا آنتراسیت پر شده است .

فیلتراسیون عبارت از عملیاتی که در طی آن آب از خلال یک بستر ساکن با محیط دانه ای عبور می نماید و جامدات موجود در آب در محیط فیلتر گرفتار می شوند.

جدول فیلتر شنی | 20% تخفیف قیمت خرید|فروش دیگ بخار

فیلتر شنی

فیلتر شنی یا sand filter مخازنی می باشند که تحت فشار اتمسفر ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلتر دارای مخازن استوانه ای شکل می باشند که به صورت عمودی یا افقی ساخته می شوند. جدول فیلتر شنی- جنس بدنه فیلتر شنی می تواند از جنس ورق فولادی یا گالوانیزه با پوشش اپوکسی و یا از جنس فایبرگلاس frp باشند.

صافی شنی وسیله ای است که با عملیات فیزیکی و فیلتراسیون آب جامدات معلق و کدورت آب را حذف و از بین می برد. جامدات معلق شامل گل و لای، فلوک، باکتری، ویروس و تخم انگل توسط فیلتر شنی حذف می گردد. فرآیند فیلتراسیونی که به طور معمول در صافی شنی مورد استفاده قرار می گیرد.

بستر داخل فیلتر ا صافی می تواند از سیلیس دانه بندی شده، ماسه و کربن فعال و آنتراسیت پر شده باشد. جدول فیلتر شنی-  ذرات معلق، باکتری و تخم انگل موجود در آب با عبور از بستر فیلتر شنی حذف شده و آب صاف از فیلتر خارج می گردد .

مواد معلق، کدورت و ذراتی که توسط بستر ماسه و سیلیسی که داخل فیلتر شنی است گرفته می شود با شستشوی معکوس فیلتر شنی یا بک واش از بستر جدا کرده و خارج می کنند .

اگرچه صافی شنی بسیاری از ارگانیسم های بیماری زا را جدا می کند اما نمی توان آن را به عنوان عاملی که حفظ بهداشت آب را کاملا تضمین می کند به شمار آورد. تحت شرایط خاص ممکن است از فیلتر شنی برای زودن مقدماتی کدورت آب استفاده شود .

جدول فیلتر شنی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – جدول فیلتر شنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات کاتالوگ فیلتر شنی- لیست قیمت فیلتر شنی- محاسبه فیلتر شنی برای استخر- ساختار فیلتر شنی- فیلتر شنی استخری- نحوه ریختن سیلیس در فیلتر شنی- فیلتر شنی افقی- قیمت فیلتر شنی گالوانیزه پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – جدول فیلتر شنی– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - - 09152152481 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.