تا20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| بویلر بازیافت حرارت

تا20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| بویلر بازیافت حرارت

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله بویلر بازیافت حرارت با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ بخار با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ بخار با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


بویلر بازیافت حرارت تجهیز اصلی بازیابی حرارت در یک سیکل ترکیبی یا نیروگاه تولید همزمان به شمار می رود. در بیشتر نیروگاه ها، بویلر بازیاب از حرارت گازهای خروجی از توربین گاز برای تولید بخار با فشار و دمای بالا استفاده می کنند. نیروگاه سیکل ترکیبی شامل یک سیکل برایتون (توربین گاز) و یک سیکل رانکین (توربین بخار) است که یکی از بهینه ترین سیکل ها برای سیستم های تولید توان به شمار می رود.

در بیشتر کاربردهای سیکل ترکیبی، توربین گاز سیکل بالایی و توربین بخار سیکل پایینی را تشکیل می دهند. راندمان حرارتی سیکل های ترکیبی می تواند تا 60% برسد. در یک سیکل ترکیبی معمول، توربین گاز حدود 60% توان و توربین بخار حدود 40% توان را تولید می کند راندمان های حرارتی هر واحد به طور جداگانه بین 20% تا 40% می باشد. توربین بخار انرژی گازهای خروجی از توربین گاز را به عنوان انرژی ورودی به کار می برد. انرژی انتقال یافته به بویلر بازیاب به وسیله توربین گاز معمولاً برابر خروجی ارزیابی شده توربین گاز در شرایط طراحی می باشد. در شرایط غیر طراحی پره های راهنمای ورودی (IGV) برای تنظیم هوا به کار می رود. تا دمای مورد نیاز بویلر بازیاب را حفظ کنند. در نیروگاه های سنتی سیکل ترکیبی، هوا وارد توربین گاز می شود که در آنجا ابتدا متراکم گردیده سپس وارد محفظه انبساط می شود و در فشار ثابت به سرعت دچار افزایش دما می گردد. هوا با فشار و دمای بالا وارد یک بخش انبساط می گردد و در آنجا تا فشار اتمسفریک منبسط می شود. این انبساط مقدار زیادی انرژی تولید می کند که برای راندن کمپرسوری که هوا را متراکم می کند به کار می رود. کمپرسور در توربین گاز حدود 50% تا 60% تولید شده توسط منبسط کننده را مصرف می کند.

زمانی که هوا توربین گاز را ترک می کند در شرایط فشار اتمسفریک قرار داشته و دمای آن بین 510 تا 650 درجه سانتیگراد می باشد. درصد اکسیژن موجود در گاز در صورت عدم تزریق آب یا بخار به توربین بین 14 تا 16 درصد و در صورت تزریق بخار بین 12 تا 14 درصد متغیر است. گازهای خروجی از توربین گاز وارد بویلر بازیاب می شوند که در آنجا با انتقال انرژی به آب بخار تولید می شود. دسته بندی های مختلفی برای واحدهای بویلر بازیاب وجود دارند. بیشتر این واحدها به تعداد بخش هایی مشابه توربین بخار تقسیم بندی می شوند غالباً هر بخش بویلر بازیاب یک پیش گرمکن، یک اکونومایزر و گرمکن آب تغذیه و سپس یک سوپر هیتر دارد. بخار ورودی به توربین بخار به صورت سوپر هیت می باشد.

مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در هنگام خرید بویلر بازیافت حرارت در نظر گرفته شود بیان نمایید.

تا20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| بویلر بازیافت حرارت
در هنگام خرید بویلر بازیافت حرارت، نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • نوع بویلر بازیافت حرارت: تعیین کنید که نیاز به بویلر بازیافت حرارت آب یا بویلر بازیافت حرارت بخار دارید. هر کدام از این دو نوع بویلر بازیافت حرارت، بر اساس نیازهای شما و امکانات موجود در محل مورد استفاده، انتخاب می‌شوند.
  • ظرفیت بویلر: مطمئن شوید که بویلر بازیافت حرارت، ظرفیت کافی برای پوشش نیاز گرمایی ساختمان یا فرایند صنعتی شما را دارد. میزان گرمای مورد نیاز را به دقت برآورد کنید و متناسب با آن، بویلر مناسب را انتخاب کنید.
  • کارایی انرژی: توجه به کارایی انرژی بویلر بازیافت حرارت بسیار مهم است. مطمئن شوید که بویلر بازیافت حرارت، با راندمان بالا و بازدهی مناسب عمل می‌کند. برچسب انرژتی و ارزیابی‌های مربوط به کارایی انرژتی، می‌توانند به شما در انتخاب مناسب کمک کنند.