تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| شیب بندی لوله‌های دیگ بخار

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| شیب بندی لوله‌های دیگ بخار

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله شیب بندی لوله‌های دیگ بخار با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ بخار با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ بخار با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در خرید دیگ بخار در نظر گرفته شود بیان نمایید.


تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| شیب بندی لوله‌های دیگ بخار 

در هنگام خرید دیگ بخار، به نکات زیر توجه کنید تا خریدی مناسب و ارزشمند داشته باشید:

1. نوع دیگ بخار: در بازار، انواع مختلفی از دیگ‌های بخار وجود دارد، از جمله دیگ بخار برقی، گازی و همچنین دیگ بخار تجاری و خانگی. قبل از خرید، مطمئن شوید که چه نوع دیگ بخاری احتیاج دارید.

2. ظرفیت دیگ بخار: اندازه و ظرفیت دیگ بخار مهم است. بررسی کنید که آیا ظرفیت دیگ بخار مناسب برای نیازهای شما هست یا خیر.

3. قدرت و عملکرد بخارزایی: بررسی کنید که قدرت و عملکرد بخارزایی دیگ بخار برای آنکه به سرعت آب را به بخار تبدیل کند مورد تایید است. همچنین، قابل تنظیم  بودن دمای بخار و فشار نیز اهمیت دارد.

 

شیب بندی لوله‌های دیگ بخار در دیگ های بخار بسیار کاربردی و مهم می باشد

مقدار کندانس به وجود آمده در لوله‌های بخار باید با شیبب مناسب (‌40 میلیمتر در هر 10متر) به نقاطی مشخص هدایت شوند تا امکان تخلیه آن فراهم گردد. شیب لوله‌ها میتواند به سمت مصرف کننده‌ها یا موتورخانه باشد، در صورتیکه شیب به طرف مصرف کننده باشد حرکت بخار و کندانس هم جهت شده و تلاطم ایجاد نخواهد شد فقط پس از راه اندازی کردن سیستم در صورت نبود تعداد آبگیرهای مناسب در خط بخار حجم زیادی از آب چگالیده وارد مصرف کننده‌ها خواهد شد که در شروع کار با افت راندمان و تاخیر در بهره برداری مواجه میشویم.

در صورتیکه شیب لوله‌ها به سمت موتورخانه باشد کندانس تحت نیروی ثقل به راحتی به موتورخانه منتقل شده و در هنگام کار سیستم با ورود بخار به لوله، بخار آب را به سرعت به جلو رانده و تولید ضربه میکند و اینکار خسارت آوراست. برای جلوگیری از راندن چگالیده توسط نیروی سرعتی بخار، با نصب آب جداکن (separator) مشکل ورود آب چگالیده به داخل مصرف کننده منتفی شده و با این روش زمان راه اندازی در شروع کار کمتر خواهد شد.

روش سومی نیز قابل اجراست در این سیستم شیب لوله‌های بخار به سمت مصرف کننده و شیب لوله‌های کندانس به سمت موتورخانه است.