تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| فلاش تانک بخار

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| فلاش تانک بخار

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله فلاش تانک بخار با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ بخار با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ بخار با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در خرید فلاش تانک بخار در نظر گرفته شود بیان نمایید.


تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| فلاش تانک بخار 

در خرید فلاش تانک بخار (بویلر)، برخی نکات مهم را می‌توان به عنوان معیارهای اساسی در نظر گرفت. در زیر، برخی از این نکات را برای شما بیان می‌کنیم:

1. ظرفیت و نیاز گرمایی: قبل از خرید، نیاز گرمایی خانه یا محل مورد نظر را برآورد کنید و بر اساس آن، ظرفیت مناسبی برای فلاش تانک بخار انتخاب کنید. ظرفیت فلاش تانک باید توانایی تأمین حجم آب گرم مورد نیاز را داشته باشد.

2. انرژی مورد نیاز: kوع سوختی که فلاش تانک بخار استفاده می‌کند، برای شما مهم است. برخی از فلاش تانک‌های بخار از گاز طبیعی، الکتریسیته، نفت، یا سوخت های دیگر استفاده می‌کنند. به انتخاب سوختی که برای شما مناسب است و هزینه‌های انرژی را در نظر می‌گیرد، اهمیت دهید.

وقتی آب کندانس یا آب دیگ بخار در فشار پایین تری قرار بگیرد قسمتی از آن به بخار تبدیل میشود که به آن اصطلاحاً بخار فلاش می‌گویند . این بخار در اثر ریختن آب کندانس با فشار بالا در یک مخزن کوچک بنام فلاش تانک ایجاد می‌شود و آب کندانس باقیمانده از طریق یک تراپ به خط برگشت کندانس می‌رود و از بخار آزاد ایجاد شده می‌توان برای گرم کردن یک فضا و یا گرم کردن آب، روغن و یا سایر مایعات استفاده کرد.

نکات نصب فلاش تانک دیگ بخار

1-    تا حد امکان مخزن ریزشی نزدیک به خط خروجی چگالیده داغ باشد.

2-    هریک از خطوط چگالیده فشار بالا باید دارای تله بخار اختصاصی باشند.

3-    خطوط کندانس، مخزن و خط خروجی بخار فشار ضعیف باید عایق شوند.

4-    مخزن باید مجهز به هواگیر اتومات باشد.

5-    تله بخار مخزن باید در مقابل پس فشار دارای مقاومت لازم باشد.

6-    خطوط چگالیده باید به سمت مخزن، شیب داشته باشند.

7-  از آنجا که ممکن است مخزن بخار ریزشی به هر دلیلی مورد استفاده قرار نگیرد، باید مسیر کنار گذر مناسب برای خط بخار با شیر کنترل کاهش فشار در نظر گرفته شود.

8-    خط خروجی بخار ضعیف باید مجهز به شیر یکطرفه باشد تا در زمان عدم استفاده از مخزن بخار زنده وارد آن نشود.

9-    هریک از خطوط چگالیده باید مجهز به شیر یکطرفه باشند.

10- استفاده از افشانک در ورودی مخزن توصیه نمی‌شود.

درفلاش تانک از یک بخش جدا کننده یا موج گیر استفاده شده که این مخلوط را به سمت دیواره‌های فلاش تانک هدایت می‌کند تا آب پس از برخورد به بدنه فلاش تانک در آن دور زده و در اثر سرعت زیاد حالت سانتریفوژ پیدا کند. بنابراین در اثر تفاوت وزن مخصوص، بخار و آب از هم جدا شده، بخار به صورت طبیعی به سمت بالا و آب به همین طریق به سمت پایین مخزن حرکت نموده و از هم جدا می‌شوند. بخار خروجی از دستگاه به سمت تانک تغذیه دیگ بخار یا دستگاههایی که به بخار کم فشار احتیاج دارند لوله کشی می‌شود. گرمای باقی مانده در آب کثیف خروجی از زیر دستگاه به مبدلهای حرارتی جهت افزایش بازیافت حرارت یا خروجی تانکها و یا فاضلاب هدایت می‌شود بیش از پنج دیگ با فشار کاری‌ مختلف می‌توانند فقط به یک فلاش تانک متصل شوند. بدنه فلاش تانکهای ساخت کارخانه مشهد بخار بر حسب مدل اسپراکس سارکو بوده و طراحی آن نیز بر اساس Bs5500-Category3 و از جنس استنلس استیل بوده و ضخامت بدنه با احتساب 3 میلیمتر خوردگی در نظر گرفته می‌شود. حداکثر فشار و دمای طراحی فلاشی تانک نیز bar 14و 198 درجه سانتی گرادمی‌باشد.