تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| نحوه انتخاب فلاش تانک بخار

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| نحوه انتخاب فلاش تانک بخار

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله نحوه انتخاب فلاش تانک بخار با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ بخار با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ بخار با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در هنگام خرید فلاش تانک بخار در نظر گرفته شود را بیان نمایید.

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| نحوه انتخاب فلاش تانک بخار 

در هنگام خرید فلاش تانک بخار Steam Flash Tank، نکات زیر برای شما مهم خواهند بود:

1. فشار و دما: فلاش تانک بخار دستگاهی برای تبدیل مایعات با فشار و دمای بالا به حالت بخار است. لذا، باید اطمینان حاصل کنید که فلاش تانک بخاری که قصد خرید آن را دارید، بتواند با فشار و دمای مورد نیاز بخار تطبیق پیدا کند.

2. ظرفیت: ظرفیت فلاش تانک بخار مرتبط با حجم بخار تولید شده در واحد زمان است. براساس نیاز و میزان بخار مورد نیاز شما، فلاش تانک بخار با ظرفیت مناسب را انتخاب کنید. همچنین، بررسی کنید که آیا فلاش تانک بخار انتخابی به اندازه کافی بزرگ هست تا حجم بخار مورد نیاز را تأمین کند؟

3. جنس و مواد ساخت: مطمئن شوید که فلاش تانک بخاری که قصد خرید آن را دارید، از جنس و موادی ساخته شده است که تحمل فشار و دمای بالا را داشته باشد. جنس‌هایی مانند فولاد ضدزنگ، فولاد کربنی و آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت معمولاً برای ساخت فلاش تانک بخار استفاده می‌شوند.

از یک سیستم بخار (دیگ بخار) lb/h)3000)آب کندانس در فشار psi)80) تولید میشود فشار بخار فلاش تانک بخار را psi)5)درنظر میگیریم مدل دستگاه را به اینصورت از کاتالوگ انتخاب می کنیم.

نحوه انتخاب فلاش تانک بخار

در منحنی فوق از تقاطع فشارpsi)80 )و فشار مخزن psi)5) ضریب را که برابر lb)0.1) در هر پوند آب کندانس است بدست می آوریم بنابراین:flashsteam=0.1*3000=300 lb/h

از جدول مشاهده می کنیم که خط آب کندانس و خط 300(lb/h) بخار فلاش در نقطه ای یکدیگر را قطع می کنند که در محدوده دستگاه مدل M.B.T-FV200 است.

نحوه انتخاب فلاش تانک بخار