تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| نصب و راه اندازی بویلرهای بخار و روغن داغ

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| نصب و راه اندازی بویلرهای بخار و روغن داغ

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله نصب و راه اندازی بویلرهای بخار و روغن داغ با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ بخار با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ بخار با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در هنگام خرید بویلرهای بخار و روغن داغ در نظر گرفته شود را بیان نمایید.


تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| نصب و راه اندازی بویلرهای بخار و روغن داغ 

در هنگام خرید بویلرهای بخار و روغن داغ، نکات زیر برای شما بسیار مهم خواهند بود:

1. نوع بویلر: بویلرهای بخار و روغن داغ در انواع مختلفی مانند بویلرهای آبگرم، آبسرد، نیمه آبگرم و آبسرد وجود دارند. نوع بویلری که برای خرید در نظر دارید را مشخص کنید و با ویژگی‌ها و محدودیت‌های هر نوع آشنا شوید.

2. ظرفیت: بر اساس نیاز گرمایی مکان مد نظر، ظرفیت مناسبی برای بویلر انتخاب کنید.

3. کارایی انرژی: بررسی کنید که بویلر بخار و روغن داغ مورد نظر شما چقدر بهینه است و چه میزان انرژی را تبدیل به حرارت مفید می‌کند.

ابعاد محل نصب دیگ بایستی با در نظرگرفتن ابعاد دیگ بخار در حالت درهای باز و نیز تجهیزات مرتبط با آن، همانند دستگاه های سختی گیر، هوازدا، منبع تغذیه آب، کلکتور، شیرها و موارد مشابه ، طراحی و لحاظ گردند.
دیگ بخار باید در محلی نصب شود که دارای هوای لازم جهت سیستم و نیز فضای کافی برای تمیز کردن لوله ها و  همچنین مکان مناسب جهت نگهداری وسایل کنترل تجهیزات جانبی باشد.

و همچنین توصیه می گردد که در محل نصب دیگ، سکویی ( فونداسیون ) مناسب با وزن، اندازه ها و متعلقات دیگ بخار، ایجاد گردد.این سکو باید حداقل 30 سانتیمتراز طول و عرض ( از هر طرف 15 سانتیمتر ) بیشتر و با اندازه 15 سانتیمتر هم از کف محل نصب بلندتر باشد.

در اطراف این فونداسیون باید مجرایی برای هدایت آب کف به چاه و یا سیستم فاضلاب در نظر گرفته شود و حوضچه ای نیزجهت زیر آب زدن دیگ بخار بایستی درنزدیکی شیر تخلیه دیگ  ایجاد شود که همواره پر از آب بوده وقسمت بالای آن نیز به چاه یا مجرای خروجی آب راه داشته باشد و لوله تخلیه جهت خفه شدن بخار، به داخل آن هدایت و با درب متحرک پوشانده شود (چاه بلودان).

و از موارد مهم دیگر چنانچه مسیر کابل کشی از درون کانال انجام شده ، برای جلوگیری از بروز هر گونه اشکال الکتریکی، لازم است نکات ایمنی با دقت کامل رعایت گردد.

پوشش روی کانال باید سبک و در مقابل وزنهای سنگین دارای مقاومت کافی باشد. توصیه می شود دیگ به نحوی روی  فونداسیون استقرار یابد که قسمت جلویی آن مقابل درب ورودی قرار گیرد. وجود وسایل اطفاء حریق درمحل  الزامی بوده و ضریب ایمن سازی دستگاه را در مقابل آتش سوزی های احتمالی بالا می برد.

شرایط نصب دودکش ویلرهای بخار و روغن داغ:

دیگ های بخار معمولا مجهز به دمنده مناسب بوده و بدون دودکش هم می تواند کارکنند، ولیکن برای کارکرد بهتر ، مواد حاصل از احتراق باید به نحوی به فضای بیرون هدایت شوند، که این کار توسط  طراحی و نصب دودکش  با ارتفاع مناسب صورت می گیرد. ارتفاع دودکش  دیگ بخاربستگی به شرایط محلی دارد ولیکن موقعیت هایی مانند ساختمان های بلند مجاور، جهت باد و عوامل جغرافیایی دیگر بر آن مؤثر خواهد بود.

دوستان و علاقه مندان نصب و راه اندازی دیگ های بخار را به ما بسپارید. (مشهد بخار)