دیگ روغن داغ چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

دیگ روغن داغ چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله دیگ روغن داغ چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 35 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ روغن داغ با قیمت های استثنایی و تا 30% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ روغن داغ با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.

دیگ روغن داغ به تجهیزاتی گفته می شود که برای گرمایش روغن های مخصوص حرارتی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع بویلر ها در صنعت جهت انتقال حرارت های غیر مستقیم در فرآیندهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

دیگ روغن داغ از ساختمان دو کوئلی مرسوم به طرح آلمانی ساخته می شود.یک دیگ روغن داغ علاوه بر تجهیزات متعارف مانند مشعل و پمپ سیرکوله نیاز به تجهیزات دیگر شامل منبع انبساط وغیره نیز دارد.

موارد کاربرد دیگ و بویلر روغن داغ چیست ؟؟

امروزه کاربرد های دیگ و بویلر روغن داغ بسیار زیاد می باشد و حتی در صنایع غذایی هم برای خود جای گشوده است لذا برخی از موارد کاربرد مهم و سنتی دیگ روغن داغ در ذیل معرفی می گردند:

–        صنایع نساجی : گرم کردن  ماشین آلات رنگرزی و کلندرها و خشک کن ها استنسر و ماشین های  شستشو  و خشک کن
–        صنایع شیمیایی: گرم کردن اتو کلاوها ، صنایع رنگ و جلا  و میکسرها  و راکتورها و ماشین آلات پلیمریزاسیون
–        صنایع چوب: دستگاه های خشک کن چوب و نئو پان و روکش کردن چوب
–         صنایع کاغذ سازی : هودهای خشک کن و اتاقهای خشک کن  و سلیندرهای خشک کن
–        صنایع غذایی : دستگاه های سرخ کن  و دستگاه های تقطیر ودستگاه های تجزیه چربی
–        صنایع ترکیبی : دیستگاه های پلیمر یزا سیون و  اکسترودرها و کلندرها
–        صنایع قیر: مخزن گرم کن  ومیکسرها  وسپراتورها
–        مصارف متفرقه : تولید بخار به صورت غیر مستقیم  و تولید آبگرم  و مبدل حرارتی و گرم کردن هوای محیط و   دستگاه های خنک کننده