دی اریتور | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

دی اریتور | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

دی اریتور (Di Erator) یک دستگاه پمپاژ فاضلاب است که برای پمپاژ فاضلاب و پساب در مناطقی که فاصله ای بین مکان‌های مختلف پمپاژی وجود دارد، استفاده می‌شود. این دستگاه از یک مخزن با فضایی برای جمع‌آوری فاضلاب و پساب و یک پمپ برای پمپاژ آنها تشکیل شده است. دی اریتورها برای استفاده در بیمارستان‌ها، هتل‌ها، کارخانجات، ایستگاه‌های اتوبوسرانی و فرودگاه‌ها و هر جایی که نیاز به پمپاژ فاضلاب و پساب باشد، مناسب هستند.


دی اریتور (De-Aerator) یک دستگاه صنعتی است که برای حذف اکسیژن و دیگر گازهای محلول در آب و پایین آوردن آنها به حداقل ممکن در صنایع مختلف مانند نفت و گاز، نیروگاهی، شیمیایی و ... استفاده می‌شود. دی اریتور به عنوان یکی از قطعات مهم سیستم‌های تأسیساتی، همچنین در دیگ‌های بخار، کویل‌های خنک کننده و همچنین در تجهیزات حفاری و خنک کننده‌های صنعتی استفاده می‌شود.

عملکرد دی اریتور به این صورت است که با ایجاد فشار بسیار کم و ایجاد جریان توربولانسی، اکسیژن و دیگر گازهای حل شده در آب با گرفتن مسیر مناسب از سطح آب خارج می‌شوند و آب کم‌اکسیژن شده در خروجی دی اریتور تولید می‌شود. با کاهش میزان اکسیژن در آب، عمر کاربردی تجهیزات و لوله‌های فولادی افزایش می‌یابد و همچنین مانع از تشکیل رسوبات در دیگ‌ها و لوله‌ها می‌شود.

دی اریتور |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50سال سابقه درخشان و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی و ارائه انواع تولیدات متنوع و مورد نیاز صنعت توانسته است با حفظ کیفیت و به کارگیری بهترین متریال و مواد اولیه قیمت تقریبا تمام تولیدات خود را تا 20% تخفیف و 100 % تضمین کیفیت قطعات کمتر از سایر تولید کنندگان وارد بازارهای داخلی و خارجی نماید. در این مقاله به موضوعات نحوه کار دی اریتور-محاسبه ظرفیت دی اریتور-محل نصب دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-نقشه دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-اجزای تشکیل دهنده دی اریتور خواهیم پرداخت . ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دی اریتور با ضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم.

دی اریتور |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات - مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دی اریتور در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار دی اریتور-محاسبه ظرفیت دی اریتور-محل نصب دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-نقشه دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-اجزای تشکیل دهنده دی اریتور با ما همراه باشید . مجموعه بزرگ صنعتی مشهد بخار اولین تولید کننده دیگ آبگرم در ایران می باشد و با سعی و تلاش فراوان توانسته است کلیه بویلرها و ماشین آلات نفت و گاز را به کشورهای همجوار صادرات نماید. شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دی اریتور را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید .

دی اریتور |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : دی اریتور  طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ما با افتخار اعلام می نماییم که اولین کارخانه با ضمانت نامه کتبی ۳ ساله و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله در هر نقطه کشور عزیزمان ایران می باشیم و همچنین دارنده نشان و پلاک استاندارد و پلاک طلایی بین المللی می باشیم. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دی اریتور ونحوه کار دی اریتور-محاسبه ظرفیت دی اریتور-محل نصب دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-نقشه دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-اجزای تشکیل دهنده دی اریتور  لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید. 

 

دی اریتور | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

دی اریتور یک تجهیز است که از آن برای حذف کردن اکسیژن و گازهای حل شده در آبی که خوراک بویلرهای تولید بخار است، استفاده می‌شود. اکسیژن حل شده در آب بویلر باعث خسارت‌های شدید ناشی از خوردگی در سیستم بخار می‌شود به این صورت که به دیواره فلزی لوله‌ها و دیگر تجهیزات فلزی می‌چسبد و تشکیل اکسید (زنگ) می‌دهد. کربن دی اکسید حل شده در آب نیز با آن واکنش می‌دهد و تولید اسید کربنیک می‌کند که باعث خوردگی بیشتر می‌شود. بیشتر دی اریتورها برای حذف کردن اکسیژن و همچنین حذف کلی کربن دی اکسید طراحی می‌شوند.

به‌طور کلی دو نوع دی اریتور وجود دارد، نمونهٔ سینی دار و نمونه اسپری شونده:

1) نمونهٔ سینی دار (یا آبشاری) دارای یک بخش هوازدایی عمودی گنبدی شکل است که در بالای مخزن افقی ذخیره آب بویلر قرار دارد.

2) نمونهٔ اسپری شونده تنها شامل درام استوانه‌ای افقی (یا عمودی) است که هم به عنوان بخش هوازدایی و هم به عنوان مخزن ذخیره عمل می‌کند.

دی اریتور سینی دار چیست و چگونه کار می‌کند؟ دی اریتور سینی دار، دارای یک بخش هوازدایی به صورت گنبدی شکل در بالای مخزن ذخیره کننده آب بویلر است. آب بویلر وارد بخش عمودی هوازدایی می‌شود و از روی سینی‌های منفذ دار به پایین جریان پیدا می‌کند. بخار فشار پایین که عمل هوازدایی را انجام می‌دهد از پایین سینی‌های منفذ دار وارد می‌شود و از طریق منافذ به سمت بالا جریان می‌یابد. در بعضی موارد به جای سینی از پرکن‌ها استفاده می‌شود تا تماس و ترکیب شدن بین آب بویلر و بخار مؤثرتر باشد.

بخار، گازهای حل شده در آب بویلر را جدا می‌کند و از طریق شیر خروجی که در بالای قسمت گنبدی شکل قرار دارد به اتمسفر می‌دهد. اگر این شیر به اندازه کافی باز نشود دی اریتور به صورت ناقص کار می‌کند و باعث می‌شود بخش زیادی اکسیژن همراه آب وارد بویلر شود. اگر بویلر، آنالایزر میزان اکسیژن نداشته باشد، میزان بیش از حد کلر در بویلر باعث می‌شود شیر تخلیه به اتمسفر کامل باز نشود. در بعضی از طراحی‌ها از کندانس کننده در خروجی استفاده می‌شود تا مایع مانده شده در گاز را بازیابی کند. لوله خروجی گاز به سمت اتمسفر معمولاً دارای یک شیر است و به گونه است که تنها اجازه عبور مقداری اندکی بخار را برای آشکار بودن مسیر دود می‌دهد.

آب هوازدایی شده به مخزن افقی در پایین جریان می‌یابد که از آنجا به سمت بویلرهای تولید بخار پمپ می‌شود. بخار کم فشاری که از ته مخزن افقی وارد شده و درون آن اسپری می‌شود برای گرم نگه داشتن آب بویلر ذخیره شده در مخزن است. عایق کردن سطح بیرونی مخزن نیز برای کاهش هدر رفت گرما است.

دی اریتور اسپری شونده چیست و چگونه کار می‌کند؟ دی اریتور از نوع اسپری شونده، یک درام افقی دارای بخش پیش گرم کن و یک بخش هوازدایی را شامل می‌شود. این دو بخش به وسیله یک صفحه از هم جدا شده‌اند. بخار کم فشار از طریق اسپری‌هایی که در ته درام قرار دارند وارد آن می‌شوند

آب بویلر به صورت اسپری به بخش پیش گرم کن پاشیده می‌شود و با بخاری که از طریق پخش کننده به بالا می‌آید پیش گرم می‌شود. هدف از به کار بردن نازل اسپری کننده آب بویلر و بخش پیش گرم‌کننده این است که آب بویلر را برای جداسازی راحت‌تر گازهای حل شده در آن تا دمای اشباع گرم و راهی بخش بعدی هوازدایی کند.

آب پیش گرم شده بعد از آن وارد بخش هوازدایی می‌شود و در آنجا با بخار خارج شده از پاشنده‌ها به صورت کامل هوازدایی می‌شود. گازهای جدا شده از آب از طریق خروجی در بالای مخزن به اتمسفر فرستاده می‌شوند. همانند حالت قبل ممکن است در بعضی از موارد از کنداس کننده برای بازیافت آب خروجی به همراه گاز استفاده شود. همچنین لوله خروجی گاز به سمت اتمسفر معمولاً دارای یک شیر است و به گونه است که تنها اجازه عبور مقداری اندکی بخار را برای آشکار بودن مسیر دود می‌دهد. آب هوازدایی شده از ته مخزن به سمت بویلرهای تولیدکننده بخار پمپ می‌شود.

دی اریتور |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات - در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار –بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت وتا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم. در این مقاله به موضوعات نحوه کار دی اریتور-محاسبه ظرفیت دی اریتور-محل نصب دی اریتور-ساخت مخزن دی اریتور-نقشه دی اریتور-دی اریتور پرموتیت-اجزای تشکیل دهنده دی اریتور پرداختیم. مجددا توصیه می کنیم حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - - 09152152481 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید