اطلاعیه مهم :

1- شرکت مشهد بخار توس پرگاس در سال جدید در حمایت از شرکت های تولیدی و صنعتی با وجود افزایش چشمگیر هزینه های تولید هیچگونه افزایش قیمت بر روی تولیدات خود اعمال نکرده است

2- شرکت مشهد بخار توس پرگاس اعلام می نماید که امکان طراحی و تولید انواع دیگ بخار و سایر تولیدات این کارخانه به صورت اقساط امکان پذیر می باشد

3- ما در شرکت مشهد بخار توس پرگاس اعلام می نماید که امکان ارائه مشاوره به کارگاه های کوچک صنعتی و تولیدی با کمال میل امکان پذیر می باشد


مبدل حرارتی آبگرم مصرفی | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

مبدل حرارتی آبگرم مصرفی | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

مبدل حرارتی آبگرم مصرفی | 20%تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : با افتخار اعلام می نماییم شرکت بزرگ ماشین سازی مشهد بخار کلیه انواع مبدل حرارتی آبگرم مصرفی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 20%تخفیف ویژه و 100% تضمین کیفیت قطعات در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد. ما در این مقاله به موضوعاتی مانند مبدل حرارتی لوله ای-قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.

مبدل حرارتی آبگرم مصرفی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : ماشین سازی مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50سال سابقه درخشان و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی و ارائه انواع تولیدات متنوع و مورد نیاز صنعت توانسته است با حفظ کیفیت و به کارگیری بهترین متریال و مواد اولیه قیمت تقریبا تمام تولیدات خود را تا 20% تخفیف و 100 % تضمین کیفیت قطعات کمتر از سایر تولید کنندگان وارد بازارهای داخلی و خارجی نماید. در این مقاله به موضوعات مبدل حرارتی لوله ای-قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای خواهیم پرداخت . ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع مبدل حرارتی آبگرم مصرفی با ضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم.
مبدل حرارتی آبگرم مصرفی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات - مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع مبدل حرارتی آبگرم مصرفی در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبدل حرارتی لوله ای-قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای با ما همراه باشید . مجموعه بزرگ صنعتی ماشین سازی مشهد بخار اولین تولید کننده دیگ آبگرم در ایران می باشد و با سعی و تلاش فراوان توانسته است کلیه بویلرها و ماشین آلات نفت و گاز را به کشورهای همجوار صادرات نماید. شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مبدل حرارتی آبگرم مصرفی را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید .

مبدل حرارتی آبگرم مصرفی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : مبدل حرارتی آبگرم مصرفی طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار با 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ما با افتخار اعلام می نماییم که اولین کارخانه با ضمانت نامه کتبی ۳ ساله و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله در هر نقطه کشور عزیزمان ایران می باشیم و همچنین دارنده نشان و پلاک استاندارد و پلاک طلایی بین المللی می باشیم. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی آبگرم مصرفی و مبدل حرارتی لوله ای-قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار در تماس باشید.

 

مبدل حرارتی آبگرم مصرفی | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

امروزه وجود آب گرم و گرم شدن فضای محیط از نیاز های اساسی افراد می باشد. آبگرمکن دیواری یا آبگرمکن فوری، بدون مخزن می باشند که آبگرم مصرفی را تولید می نمایند. پکیج دیواری در واقع ترکیبی از آبگرمکن و بخاری می باشد که ضمن تامین آب گرم مصرفی، فضای خانه را گرم می نماید . در واقع عملکرد آبگرمکن و سیستم گرمایش را در یک مجموعه ارائه می نماید.
آبگرمکن دیواری، به عنوان یکی از تجهیزات گرمایش آب در منازل به شمار می رود که از قطعات مختلف و متنوعی نیز برخوردار می باشد. هر یک از اجزا و قطعات این دستگاه، وظیفه مشخصی در فرآیند دریافت آب سرد از ورودی، گرم کردن و خارج کردن آن از لوله‌ های آب گرم خروجی را برعهده دارند.
از چندین سال پیش که پکیج‌های دیواری وارد عرصه تاسیسات خانگی گردیدند بعد از گذشت چند سال از ناحیه مبدل با آسیب مواجه می گشتند که همواره همین طور می ‌باشد. به دلیل بالا بودن مبلغ مبدل به جهت این که جنس آن از مس می‌ باشد برای بعضی افراد که مستاجر می‌ باشند مقداری پرداخت خرید مبدل سنگین خواهد بود .
کاربرد مبدل در آبگرمکن های دیواری
مبدل آبگرمکن بوتان B3115 در همه آبگرمکن های 15 لیتری بوتان قابل مصرف می باشد که این مدل ها شامل آبگرمکن های نسل 3 بوتان شامل B-3115 , B-3215 , B-3315 , B-3112 , B-3212 و آبگرمکن های قدیمی 15 لیتری نسل سوم که شامل B-15 , B-115 , B-212 , B215 می باشند. نکته ای که باید راجع به آبگرمکن های دیواری بدانید این است که مبدل همه آبگرمکن های دیواری از جنس مس است حتی مبدل هایی که نقره ای رنگ می باشند.
چه زمانی مبدل آبگرمکن بوتان قابل تعمیر و در چه مواردی باید تعویض گردند؟
مبدل آبگرمکن را بیشتر اوقات می توان جوشکاری نمود و فقط و فقط در بعضی موارد حاد باید آن را تعویض نماییم.
در موارد زیر مبدل نیازی به تعویض ندارد :
در صورت نشتی داشتن لوله های روی مبدل حرارتی که در این صورت قابل جوشکاری است.
چنانچه که درون مبدل رسوب وجود داشته باشد که به سادگی قابل رسوب زدایی می باشد.
در صورت پیج خوردن لوله ورودی و خروجی مبدل که در این صورت می توان آن را جوشکاری یا برشکاری کرد اما در صورتی که مبدل از دورن سوراخ شده باشد و یا رسوب آن باز نشود باید تعویض شود.
مبدل حرارتی صفحه ای موتورخانه
مبدل های حرارتی صفحه ای نوعی آبگرمکن غیرمستقیم و فوری به شمار می روند و بهترین مبدل برای گرمایش از کف محسوب می شوند. این دستگاه، با بهره گیری از تعداد زیادی صفحات نازک فلزی که با فاصله ای اندک (بین 3 الی 5 میلی متر) کنار هم قرار دارند، موجب برقراری تبادل حرارتی بالا در بین آب داغ یا بخار دیگ موتورخانه و آب سرد می گردد. ساختار این مبدل های حرارتی به گونه ای می باشد که امکان باز کردن صفحات برای بازرسی و نظافت آن ها را به وجود می آورد. هر صفحه یک واشر دارد، که آب بندی صفحه و همچنین تامین شبکه انتقال سیال در مجموعه ­­ی صفحات را به عهده دارد.
ویژگی های مبدل حرارتی صفحه ای موتورخانه
شیارها، فرم های چین خوردگی و فرو رفتگی دندانه اره ای که در صفحات این مبدل حرارتی مشاهده می گردد، مزیت های زیر را به همراه دارند:
شکل گیری و دوام جریان گردابی (توربولانت) در جریان آب
افزایش ضریب انتقال حرارتی
بالارفتن راندمان
افت فشار شدید
برش موضعی بالا
کم شدن رسوب گذاری
به عبارتی دیگر با بهره بردای از مبدل حرارتی صفحه ای حتی برای جریان هایی با نرخ پایین می توان به سطوح بالایی از جریان گردابی و تبادل حرارتی دست پیدا کرد. نازک بودن صفحات موجب تماس بیش تر حجم آب با صفحات می گردد ، که این به نوبه خود موجب تبادل حرارتی بهتر و افزایش بازدهی می گردد . تا ا جایی که دمای آب گرم کننده می تواند تا حد یک درجه سانتی گراد به دمای آب گرم شونده نزدیک گردد. این درحالی است که این عدد در منابع کویلی و منبع دوجداره آب گرم، در بهترین حالت به 5 درجه سانتی گراد می رسد. به عبارت دیگر، با بهره گیری از مبدل های حرارتی صفحه ای به جای منابع دوجداره و یا کویل دار، می توان حداقل تا 30 درصد در مصرف سوخت موتورخانه صرفه جویی نمود.
همچنین به دلیل برخورداری از ضریب انتقال حرارتی بالا، اختلاف دمای دو سیال (آب گرم شونده و گرم کننده) بسیار ناچیز می باشد و احتمال تشکیل رسوب بسیار کاهش می یابد.هنگام تعویض مبدل حرارتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
1. کلاهک تعدیل را باز کرده و بیرون آورید.
2. لوله های ورودی و خروجی متصل شده به مبدل را باز نمایید.
3. مبدل کهنه را بیرون آورید و مبدل جدید را جایگزین کنید.
4. هنگام بستن مهره های لوله ها به مبدل حتما از 2 آچار استفاده کنید تا مهره رابوطر کامل محکم کنید.
5. همراه با تعویض مبدل حتما آبگرمکن را سرویس کامل نمایید تا مصرف کننده چند سال آسوده باشد.
جوشکاری مبدل آبگرمکن دیواری
آبگرمکن‌ های دیواری شبیه به پکیج‌ ها دارای مبدل مسی هستند ، که مانند پکیج سوراخ می گردد ولیکن دیگر تک ‌منظوره و دومنظوره نمی باشند .چرا که فقط جهت آب گرم مصرفی کاربرد دارند و تنها اتفاقی که می ‌افتد از بیرون سوراخ می گردند و کاملا قابل تعمیر خواهند بود. جوشکاری مبدل پکیج را خیلی از همکاران انجام می ‌دهند چون به نسبت مبدل‌ های پکیج راحت تر می‌ باشد.
تفاوت پکیج و آبگرمکن به لحاظ عملکرد
پکیج دیواری که برای تولید آب گرم مصرفی و تولید آب گرم گرمایش کاربرد دارند ، دارای یک مبدل دو منظوره و یا دو مبدل حرارتی مجزا برای این کار می باشد. در پکیج های دو منظوره و یا همان تک مبدل آب گرم مصرفی و آب گرم گرمایش هر دو به وسیله مبدل حرارتی فن دار روی شعله مستقیم گرم می گردد ولیکن در پکیج دو مبدل آب گرم گرمایش مستقیم روی شعله گرم می گردد و آب گرم مصرفی در مبدل حرارتی آب به آب با استفاده از حرارت حاصل از مبدل اصلی گرم می شود. در سیستم آبگرمکن دیواری، مبدل حرارتی صفحه و لوله مسی قرار دارد که لوله های مسی به یک صفحه حرارتی جهت افزایش سطح انتقال حرارت متصل شده ‌اند که این مبدل روی مشعل آبگرمکن قرار می ‌گیرد و با جریان آب داخل لوله های مسی آبگرم جریان پیدا می کند.
تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست ؟
آبگرمکن های بوتان از لحاظ فن دار بودن در دو نوع فن دار و بدون فن هستند که با توجه به شرایط واحد نوع فن دار یا بدون فن مصرف می گردند . به طور معمول دستگاه های فن دار برای شرایطی قابل بهره برداری می شوند که ساختمان از دودکش استاندارد برخوردار نمی باشد و از داخل پنجره به عنوان مثال بیرون رفته است که در این حالت باید از آبگرمکن فن دار استفاده کرد اما در صورتی که دودکش ساختمان از قطر پانزده و داخل دیوار تا پشت بام رفته باشد و از حداقل سه متر ارتفاع برخوردار باشد و متراژ منزل بالای هفتاد متر باشد و دریچه های تامین ساختمان به شکل استاندارد تعبیه شده باشند از آبگرمکن بدون فن هم می توان مصرف کرد.
در این مقاله به موضوعات مبدل حرارتی لوله ای-قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-طرز کار مبدل حرارتی صفحه ای پرداختیم. مجددا توصیه می کنیم حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل: