اطلاعیه مهم :

1- شرکت مشهد بخار توس پرگاس در سال جدید در حمایت از شرکت های تولیدی و صنعتی با وجود افزایش چشمگیر هزینه های تولید هیچگونه افزایش قیمت بر روی تولیدات خود اعمال نکرده است

2- شرکت مشهد بخار توس پرگاس اعلام می نماید که امکان طراحی و تولید انواع دیگ بخار و سایر تولیدات این کارخانه به صورت اقساط امکان پذیر می باشد

3- ما در شرکت مشهد بخار توس پرگاس اعلام می نماید که امکان ارائه مشاوره به کارگاه های کوچک صنعتی و تولیدی با کمال میل امکان پذیر می باشد


دیگ آب گرم صنعتی | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

دیگ آب گرم صنعتی | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

دیگ آب گرم صنعتی | 20%تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : با افتخار اعلام می نماییم شرکت بزرگ ماشین سازی مشهد بخار کلیه انواع دیگ آب گرم صنعتی را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا 20%تخفیف ویژه و 100% تضمین کیفیت قطعات در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد. ما در این مقاله به موضوعاتی مانند قیمت دیگ آب گرم-دیگ آب گرم چیست؟-ظرفیت دیگ آب گرم-قیمت دیگ فولادی آمل که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار می باشد خواهیم پرداخت.

دیگ آب گرم صنعتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : ماشین سازی مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50سال سابقه درخشان و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی و ارائه انواع تولیدات متنوع و مورد نیاز صنعت توانسته است با حفظ کیفیت و به کارگیری بهترین متریال و مواد اولیه قیمت تقریبا تمام تولیدات خود را تا 20% تخفیف و 100 % تضمین کیفیت قطعات کمتر از سایر تولید کنندگان وارد بازارهای داخلی و خارجی نماید. در این مقاله به موضوعات قیمت دیگ آب گرم-دیگ آب گرم چیست؟-ظرفیت دیگ آب گرم-قیمت دیگ فولادی آمل خواهیم پرداخت . ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دیگ آب گرم صنعتی با ضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم.
دیگ آب گرم صنعتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات - مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع دیگ آب گرم صنعتی در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دیگ آب گرم-دیگ آب گرم چیست؟-ظرفیت دیگ آب گرم-قیمت دیگ فولادی آمل با ما همراه باشید . مجموعه بزرگ صنعتی ماشین سازی مشهد بخار اولین تولید کننده دیگ آبگرم در ایران می باشد و با سعی و تلاش فراوان توانسته است کلیه بویلرها و ماشین آلات نفت و گاز را به کشورهای همجوار صادرات نماید. شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دیگ آب گرم صنعتی را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید .

دیگ آب گرم صنعتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : دیگ آب گرم صنعتی طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار با 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ما با افتخار اعلام می نماییم که اولین کارخانه با ضمانت نامه کتبی ۳ ساله و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله در هر نقطه کشور عزیزمان ایران می باشیم و همچنین دارنده نشان و پلاک استاندارد و پلاک طلایی بین المللی می باشیم. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید دیگ آب گرم صنعتی و قیمت دیگ آب گرم-دیگ آب گرم چیست؟-ظرفیت دیگ آب گرم-قیمت دیگ فولادی آمل لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار در تماس باشید.

 

دیگ آب گرم صنعتی | 20درصدتخفیف قیمت خرید 100درصد تضمین کیفیت قطعات

دیگ آب گرم صنعتی چیست؟ مشخصات فنی دیگ آب گرم
دیگ آب گرم صنعتی در تجهیزات حرارتی و گرمایشی به کار برده می‌شود. دیگ آب داغ، از آب برای انتقال و پخش حرارت استفاده می‌کند. این دیگ در صنایع متعددی کاربرد دارد. از آن برای گرم کردن محیط‌های مختلفی توسط دستگاه‌های گرمایشی استفاده می‌گردد. در اینجا منظور از سیستم‌ها و تجهیزات گرمایشی؛ وسایلی مثل شوفاژها هستند. شوفاژ از جمله تجهیزات گرمایشی است که با انتقال آب گرم در لوله‌ها؛ می‌تواند فضای یک ساختمان را گرم کند.
کاربردهای دیگ آب گرم صنعتی
برای ایجاد آب گرم انتقال داده شده در لوله‌های تجهیزاتی مثل شوفاژها، از دیگ آب گرم صنعتی استفاده می‌شود.
دیگ آب داغ؛ دستگاهی است که از جنس فولاد محکم و یا استیل ساخته می‌شود. این دیگ ها به گونه‌ای ساخته شده اند که بتوانند حرارت و فشار زیاد را تحمل کنند. همچنین به منبع حرارتی متصل هستند برای ایجاد حرارت و در نتیجه گرم کردن آب.
دیگ آب گرم با جنس محکمی که دارد و همچنین توسط مشعل‌های حرارتی که به آن متصل است؛ توانایی گرم کردن آب را پیدا میکند. این آب گرم از طریق لوله‌های تجهیزات گرمایشی مثل شوفاژ؛ به حرکت در می‌آید و علاوه بر تامین آب گرم لوله‌کشی، فضای محیط را نیز گرم می‌کند.
دیگ‌های آب داغ، برای عملکرد خود و ایجاد آب گرم؛ نیاز به منبع سوخت دارند. منبع سوخت در انواع دیگ آب گرم متفاوت است. در برخی موارد سوخت مورد استفاده؛ گاز طبیعی و یا زغال سنگ است و در برخی موارد نیز ممکن است که دیگ آب گرم صنعتی با برق کار کند.
دیگ آب گرم در صنایع متعدی به کار می‌رود. شوفاژها تنها یک نمونه از کاربردهای این وسیله است که به آن اشاره کردیم.
در صنایع مختلف با توجه به موارد استفاده دیگ آب گرم؛ ممکن است به آب موجود در مخزن دیگ مواد شیمیایی اضافه شود. افزودن مواد شیمیایی به مخزن به دلایل متعددی صورت می‌گیرد. علت‌های انجام این کار می‌تواند زیاد کردن نقطه جوش آب مخزن باشد. جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی دیگ نیز از دیگر دلایل اضافه کردن مواد شیمیایی به آب است.
مشخصات فنی دیگ آب داغ صنعتی
دیگ آب گرم صنعتی، مانند هر دستگاه صنعتی دیگری دارای ویژگی‌های فنی مخصوص به خود است و از اجزای متعددی تشکیل شده است. هر وسیله صنعتی با ویژگی‌های فنی و غیر فنی‌ای که دارد و تجهیزات به کار رفته در آن برای کاربرد خاصی به کار گرفته می‌شود.
دیگ آب گرم نیز با مشخصات فنی خود، آب گرم مورد نیاز در بسیاری از صنایع را می‌تواند تولید کند. در ادامه این را ویژگی‌ها را شرح می‌دهیم.
دیگ آب داغ، در ظرفیت‌های مختلفی طراحی و ساخته شده است. برای هر کاربردی لازم است که با توجه به صنعت مورد استفاده و نوع نیاز مشتری؛ از دیگ آب گرم با ظرفیت مخصوص و مناسب آن استفاده شود. نوع حرارت تولید شده نیز می‌تواند متفاوت باشد. برخی از دیگ‌ها، به شکل یک پاس حرارتی؛ و برخی دیگر به شکل سه پاس حرارتی؛ تولید گرما را انجام می‌دهند.
برای دیگ‌های آب گرم از ورق‌های با استحکام بالا استفاده می‌شود. ورق به کار رفته در دیگ؛ از جنس لوله‌های آتشخوار است. در دیگ بخار؛ عایق‌کاری نیز صورت می‌گیرد. عایق‌کاری با استفاده از روکش استنلس استیل و همچنین پشم سنگ انجام می‌گیرد.
دیگ‌های آب داغ به موارد دیگر همچون دریچه بازدید مجهز هستند. از این دریچه برای نگهداری و تست کارکرد دیگ استفاده می‌گردد.
دیگ آب گرم چگونه کار می‌کند؟
دیگ آب گرم صنعتی دارای نحوه کارکرد مختص به خود است، اما با این حال این عملکرد شباهت زیادی به دیگ‌های بخار دارد.
کارکرد بویلر آب گرم؛ با پر شدن دیگ از آب آغاز می‌شود. سپس آب در لوله‌ها به جریان در می‌آید. لوله و آبی که در لوله‎‌ها به جریان در آمده است، با استفاده از مشعل دیگ گرم می‌شوند.
لوله کشی به صورت گردشی و پمپی است. بنابراین آب لوله‌ها دوباره به دیگ برگشته و مجددا فرایند گرم شدن آن آغاز می‌شود. این عمل به شکل یه سیکل دائما تکرار می‌شود.
از آنجا که مخزن دیگ؛ با آب پر می‌شود، لازم است تمهیداتی برای جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی آن در نظر گرفته شود. تصفیه آب با مواد شیمیایی و استفاده از دستگاه تصفیه برای این امر در نظر گرفته شده است.
دیگ آب گرم صنعتی با نوع کارکردی که دارد از مزایای زیادی برخوردار است. یکی از مزیت‌های آن راه‌اندازی آسان و ساده است. مواردی مثل بهره‌روی بالا و قیمت ارزان را نیز می‌توان اشاره کرد.
دیگ آب گرم صنعتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات - در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار –بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت وتا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم. در این مقاله به موضوعات قیمت دیگ آب گرم-دیگ آب گرم چیست؟-ظرفیت دیگ آب گرم-قیمت دیگ فولادی آمل پرداختیم. مجددا توصیه می کنیم حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – بویلر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل: