اطلاعیه مهم :

1- شرکت مشهد بخار توس پرگاس در سال جدید در حمایت از شرکت های تولیدی و صنعتی با وجود افزایش چشمگیر هزینه های تولید هیچگونه افزایش قیمت بر روی تولیدات خود اعمال نکرده است

2- شرکت مشهد بخار توس پرگاس اعلام می نماید که امکان طراحی و تولید انواع دیگ بخار و سایر تولیدات این کارخانه به صورت اقساط امکان پذیر می باشد

3- ما در شرکت مشهد بخار توس پرگاس اعلام می نماید که امکان ارائه مشاوره به کارگاه های کوچک صنعتی و تولیدی با کمال میل امکان پذیر می باشد


قیمت بویلر استخر | با درصد20 تخفیف و 100درصد تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت بویلر استخر | با درصد20 تخفیف و 100درصد تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

قیمت بویلر استخر | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار توس با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت بویلر استخر را با ارزانترین قیمت در بین کارخانجات تولید کننده تا %20 تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات ابعاد دیگ استخر-قیمت بویلر صنعتی-محاسبه دیگ استخر-بویلر جکوزی که تخصص مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس می باشد، خواهیم پرداخت.

قیمت بویلر استخر | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع : ماشین سازی مشهد بخار توس هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع دیگ بخار –بویلر روغن داغ– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع ابعاد دیگ استخر-قیمت بویلر صنعتی-محاسبه دیگ استخر-بویلر جکوزی خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت بویلر استخر باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و ... می باشیم.

قیمت بویلر استخر | با %20 تخفیف و 100% تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع: طراحی و تولید شده در مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس با بیش از 40 سال سابقه درخشان و همچنین %20 تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. ماشین آلات شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت بویلر استخر ابعاد دیگ استخر-قیمت بویلر صنعتی-محاسبه دیگ استخر-بویلر جکوزی لطفا با یکی از شماره های مجموعه ماشین سازی مشهد بخار توس در تماس باشید.

 

قیمت بویلر استخر | با درصد20 تخفیف و 100درصد تضمین کیفیت قطعات و تحویل سریع

دیگ‌های مورد استفاده در استخرهای آبگرم:
دمای استخرهای آبگرم با توجه به نوع کاربردی که دارند عموماً بین 25-40 درجه سانتی‌گراد است. استخرهای آبگرم عمومی متداول‌ترین و پرکاربردترین نوع استخرهای آبگرم هستند که در همه جای دنیا ساخته شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرند. تاسیسات گرمایشی در استخرها یکی از بخش‌های مهم مجموعه محسوب می‌شود؛ که در تدوین ضوابط مربوط به تأیید مجوز فعالیت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بر همین اساس نوع دیگ آبگرم استفاده‌شده در آن بسیار مهم و مورد توجه است. به‌طور معمول از دو نوع بویلر در فضای استخر استفاده می‌شود.
به بویلرهای برقی
فضای استخر شامل بخش‌های مختلف است؛ اتاقک‌های سونا و جکوزی، رختکن، بخش دوش، محوطه اصلی استخر و… از بخش‌های اصلی استخرهای عمومی هستند. در همه این بخش‌ها میزان رطوبت و دما و تثبیت شرایط بسیار مهم است.
در همین راستا اصولاً برای مناطقی مانند اتاقک‌های جکوزی و سونا از بویلر های برقی و کم‌حجم استفاده می‌شود؛ چراکه در این بخش‌ها دما و فشار بخار بسیار مهم است. بخار زیاد با فشار و تراکم جزء اصلی این اتاقک‌ها هستند بنابراین دیگ‌های برقی بهترین گزینه برای این بخش‌ها محسوب می‌گردد.
دیگ‌های آبگرم:
دیگ‌های آبگرم اصلی‌ترین بخش موتورخانه و قلب تپنده تاسیسات حرارتی به‌حساب می‌آید. با ورود آب به داخل بویلر در معرض حرارت قرار گرفته و گرم می‌شود؛ سپس توسط دستگاه‌های پمپاژ به داخل محوطه استخر هدایت می‌گردد و بعد از استفاده دوباره بعد از گندزدایی و تصفیه برای گرم شدن به داخل دیگ آبگرم انتقال داده می‌شود.
با توجه به اینکه گفتیم دیگ‌های آبگرم بسیار مهم هستند و در داخل سیستم گرمایشی جایگاه ویژه‌ای دارد، پس برای خرید و محاسبه ظرفیت آن باید چند مورد را لحاظ کنیم:
مقدار جریان آب ورودی دیگ:
میزان آب ورودی به داخل دیگ آبگرم بسیار مهم است. برای خرید دیگ با ظرفیت مناسب باید میزان آب جریان یافته در سطح مقطع لوله محاسبه شود. از سوی دیگر قلیائیت و رسوب‌دهی آب نیز حائز اهمیت است بر همین اساس شدت جریان آب را افزایش می‌دهند تا املاح آب زمان کافی برای رسوب نداشته باشند پس باید میزان حجم و ظرفیت و بازدهی دیگ متناسب با شدت جریان آب باشد.
حجم و مساحت استخر:
میزان حجم استخر مشخص می‌کند که چند لیتر آب لازم است تا این حجم استخر را اشغال نماید بنابراین با محاسبه میزان آب مورد نیاز برای پر کردن حجم استخر می‌توان ظرفیت دیگ آبگرم را محاسبه نمود.
میزان و حجم حرارتی مورد نیاز:
میزان حرارت و دمای مورد نیاز برای تأمین آب گرم یکی از عوامل مشخص کننده ظرفیت و حجم مورد استفاده دیگ آبگرم است که می‌توان از این طریق راندمان و میزان سوخت مصرفی را نیز مشخص نمود.
ساده‌ترین راه محاسبه ظرفیت دیگ آبگرم بدین صورت است که:
میزان بار و حجم آبگرم مصرفی یک دوره را با میزان بار حرارتی که صرف گرمایش یک دوره شده جمع کرده و بر مقدار راندمان دیگ تقسیم نمایید تا ظرفیت دیگ به‌طور تقریبی مشخص گردد.
کلام آخر…
دیگ آبگرم می‌تواند مقدار زیادی آبگرم را در محدوده زمانی مشخص در اختیار مجموعه قرار دهد؛ اما با توجه به نوع مصرف و کاربرد آبگرم در استخر دیگ تعبیه شده در موتورخانه باید بسیار با دقت انتخاب شود تا علاوه بر تأمین آب مورد نیاز محوطه، دارای مصرف سوخت و انرژی معقول بوده و ائتلاف انرژی بسیار کمی را دارا باشد. در غیر این صورت در نتیجه مصرف سوخت بالا هزینه‌های مصرفی بسیار بالا رفته و استفاده از آن توجیه اقتصادی نخواهد داشت.
قیمت بویلر استخر - در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی مشهد بخار توس تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار – قیمت بویلر استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی - بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب - مبدل حرارتی - تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت و تا %20 تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. در مقاله به موضوعات ابعاد دیگ استخر-قیمت بویلر صنعتی-محاسبه دیگ استخر-بویلر جکوزی پرداختیم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دیگ بخار – قیمت بویلر استخر– دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی و ... را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های - 09371889859 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.
مدیرعامل: