مجموعه عظیم ماشین سازی مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه درخشان و به عنوان اولین و برترین تولید کننده انواع بسیار متنوع و گسترده از 1- دیگ بخار 2- انواع دیگ آبگرم 3- انواع دیگ روغن داغ 4- انواع فیلتر شنی 5- انواع منبع کویلی 6- انواع مختلف و متنوع از بویلر تشعشعی 7- هیتر مشعل دار 8- انواع دی اریتور 9- طراحی و تولید انواع سختی گیر آب 10- مبدل حرارتی 11- تولید و ساخت انواع بالمیل 12- تولید متنوع ترین انواع دستگاه ازن ساز در ایران می باشد.

انواع-دستگاه-ازن-ساز

logo mashhadbokhar انواع دستگاه ازن ساز

ازن ژنراتور یا دستگاه ازن ساز سیستمی است که از سه روش تخلیه الکتریکی کرونا ، تابش اشعه های ماورای بنفش و الکترلیز آب با خلوص بالا برای تولید ازن استفاده می نماید .

دریافت جزئیات
بویلر-تشعشعی-دیگ-های-حرارت-مرکزی-دیگ-بخار-تشعشعی-بویلرهای-برقی-مشهدبخار

logo mashhadbokhar بویلر تشعشعی

بویلر تشعشعی یکی از بهترین و بهینه ترین شیوه های انتقال حرارت ، انتقال حرارت از طریق تشعشع است.در این نوع انتقال حرارت، هر جسم با اجسام دیگر در صورت تفاوت دما تبادل انرژی دارد.

دریافت جزئیات
دی-اریتور-دی-اریتور-دیگ-بخار-کاربرد-دی-اریتور-روش-کار-دی-اریتور-مشهد-بخار

logo mashhadbokhar انواع دی اریتور

دی اریتور وسیله ای است جهت جداسازی گازهای محلول در آب از جمله اکسیژن و دی اکسید کربن.اکسیژن عامل اصلی اکسیداسیون است در نتیجه باعث خوردگی و زنگ زدگی در تجهیزات می شود.

دریافت جزئیات
دیگ-آب-گرم-دیگ-آبداغ-هیتر-آبگرم-بویلر-آب-گرم-مشهد-بخار

logo mashhadbokhar انواع دیگ آبگرم

دیگ آبگرم (Hot Water Boiler) یا بویلر آب گرم (آب داغ)، یک مخزن تحت فشار می باشد. در آن سیال عامل تحت فشار تا حداکثردمای 90 درجه سانتیگراد، گرم شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

دریافت جزئیات
دیگ-بخار---مشهد-بخار-تولیدکننده-انواع-دیگ-بخار

logo mashhadbokhar دیگ بخار

دیگ بخار به مخزن تحت فشار بسته ای اطلاق می شود که در داخل آن سیالی برای استفاده در خارج از آن گرما می بیند. این گرما توسط احتراق سوخت (جامد، مایع، گاز) یا توسط انرژی هسته ای یا برق تولید می شود.

دریافت جزئیات
دیگ-ذغال-سنگی-بویلر-ذغال-سنگی-دیگ-بخار-ذغال-سنگ-سوز-مشهد-بخار

logo mashhadbokhar دیگ ذغال سنگی

دیگ ذغال سنگی در کشور های آسیا میانه و افغانستان با توجه به گران بودن سوخت مایع و فقدان گاز با توجه به فراوانی و ارزانی سوخت ذغال سنگ استفاده از بویلر‌های ذغال سنگی متداول و مقرون به صرفه می‌باشد .

دریافت جزئیات
دیگ-روغن-داغ-بویلرروغن-داغ-هیترروغن-داغ-ظرفیت-دیگ-روغن-داغ-مشهدبخار

logo mashhadbokhar دیگ روغن داغ

در طراحی بویلر های روغن داغ رایج ترین طرح تایید شده که برای تولید دیگ روغن داغ یا هیتر روغن داغ، مورد استفاده قرار می گیرد الگوی طرح آلمانی می‌باشد که از دو کوئل حلقوی و قسمت پوسته تشکیل شده است

دریافت جزئیات
سختی-گیر-مشهدبخار-سختی-آب

logo mashhadbokhar انواع سختی گیر آب

سختی گیر با معادل انگلیسی water softener و با کلمات معادل رسوب زدا یا رسوب گیر سیستمی است که بواسطه عبور دادن آب سخت و دارای املاح از درون رزین با فشار بالا با بدنه ای فلزی و یا فایبرگلاس به تصفیه آب و حذف آهک یا سفیدک کمک می کند.

دریافت جزئیات
فیلتر-شنی-مشهدبخار

logo mashhadbokharانواع فیلتر شنی

دستگاه های فیلتر شنی ، در تاسیسات استخرها به طور گسترده‌ای جهت تصفیه مداوم آب به کار می‌روند. ورقهای فولادی مصرفی از نوع ورقهای فولادی ST37 وبا ضخامتهای مشخص می باشد.

دریافت جزئیات
مبدل حرارتی

logo mashhadbokharمبدل حرارتی

مبدل حرارتی تجهیزی است که برای انتقال حرارت بهینه از یک محیط به محیط دیگر به کار می‌رود. مبدل‌ های حرارتی حرارت را بین دو یا چند جریان سیال که درون دستگاه جریان دارند منتقل می‌کنند.

دریافت جزئیات
انواع منبع کویلی

logo mashhadbokharانواع منبع کویلی

منبع کویلی -منبع کویل دار مخزنی است جهت تامین آب گرم بهداشتی که از آب گرم یا بخار خروجی دیگ، جهت گرم کردن آب سرد ورودی شهر استفاده میشود.انتقال حرارت انجام شده باعث گرم شدن لوله (مسی، استیل، … ) میشود .

دریافت جزئیات
هیتر-مشعل-دار-مشهدبخار-هیتر-مشعل-دار

logo mashhadbokharهیتر مشعل دار

طرح اصلی هیتر مشعل دار به صورت سه‌پاس و با گذر جریان حرارت در داخل کوره و لوله‌ها می‌باشد. کوره هیتر از ورق‌های آلیاژی A516 و در دماهای بالا از ورق استنلس استیل 304 ساخته می‌شود.

دریافت جزئیات