فروش انواع دی اریتور تا30درصد تخفیف قیمت خرید

فروش انواع دی اریتور تا30درصد تخفیف قیمت خرید

مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دی اریتور را با ارزانترین قیمت در بین تمامی شرکت های ساخت تجهیزات تاسیساتی و تا 20% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد ارائه بهترین کاتالوگ دی اریتور - نقشه دی اریتور - دی اریتور pdf - قیمت دی اریتور دیگ بخار - انواع دی اریتور - محل نصب دی اریتور - نحوه نصب دی اریتور - اجزای تشکیل دهنده دی اریتور تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد.


مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در هنگام خرید مخزن دی اریتوردر نظر گرفته شود را بیان نمایید.


فروش انواع دی اریتور تا30درصد تخفیف قیمت خرید 

هنگام خرید مخزن دی اریتور (دی اریتور تانک)، نکات زیر را در نظر بگیرید:

 

1. ظرفیت و اندازه: مخزن دی اریتور با ظرفیت و اندازه‌های مختلفی در بازار موجود است. اندازه مخزن را بر اساس نیاز گیاهان و منطقه کشت خود انتخاب کنید. همچنین، توجه کنید که ظرفیت مخزن باید به طور کافی بزرگ باشد تا بتوانید در طول زمان کافی آب را ذخیره کنید.

 

2. جنس و کیفیت ساخت: مخزن دی اریتور باید از جنس مقاومی ساخته شده باشد تا در برابر فشار آب و عوامل جوی مقاومت داشته باشد. مثلا می بایست از جنسی مانند پلی‌اتیلن با کیفیت بالا ساخته شده باشد. همچنین، از نظرات و تجربیات کاربران دیگر نیز استفاده کنید تا درباره کیفیت سازه مطمئن شوید.

 

3. سیستم بالانس: مطمئن شوید که مخزن دی اریتور دارای سیستم بالانس (balancing system) مناسبی است. این سیستم به شما کمک می‌کند تا آب به طور یکنواخت و بدون تفاوت فشار به گیاهان برسد.

 

مجموعه عظیم مشهد بخار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دی اریتور را با ارزانترین قیمت در بین تمامی شرکت های ساخت تجهیزات تاسیساتی و تا 20% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد ارائه بهترین کاتالوگ دی اریتور - نقشه دی اریتور - دی اریتور pdf - قیمت دی اریتور دیگ بخار - انواع دی اریتور - محل نصب دی اریتور - نحوه نصب دی اریتور - اجزای تشکیل دهنده دی اریتور تخصص مجموعه بزرگ مشهد بخار می باشد.


مشهد بخار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در ساخت تجهیزات تاسیساتی و به طور خاص متنوع ترین کاتالوگ دی اریتور - نقشه دی اریتور - دی اریتور pdf - قیمت دی اریتور دیگ بخار - انواع دی اریتور - محل نصب دی اریتور - نحوه نصب دی اریتور - اجزای تشکیل دهنده دی اریتور را باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهد و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی فروشگاه ها و موسسات مختلف می باشد.


مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع کاتالوگ دی اریتور - نقشه دی اریتور - دی اریتور pdf - قیمت دی اریتور دیگ بخار - انواع دی اریتور - محل نصب دی اریتور - نحوه نصب دی اریتور - اجزای تشکیل دهنده دی اریتور با بهترین کیفیت حال حاضر ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک ببیند بنابراین شما هموطنان عزیز می تواند با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع دلخواه از انواع دی اریتور را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.  

قیمت دی اریتور دیگ بخار بستگی مستقیم به ظرفیت دستگاه و نحوه ساخت و جزئیات فنی دی اریتور و قطعات داخل دی اریتور دارد.

وجود دی اریتور ها زمانی که میزان چگالیده برگشتی از ۲۵ درصد آب تغدیه دیگ بیشتر و دمای آن نیز از ۲۷۷ درجه فارنهایت بیشتر باشد لازم است. استفاده از سیستم های خودکار تغذیه دیگ (بدون دی اریتور ) زمانی توجیه پذیر است که فشار کاری دیگ از ۷۵psig کمتر بوده و یا میزان آب سرد جبرانی سیستم کمتر از ۲۵ درصد باشد.
دی اریتور ها جهت کار با بخار مستقیم از دیگ ، بخار اگزوز شده و یا هر دو طراحی شده اند. بخاری که از سیستم خارج می شود را می توان در دی اریتور ها مصرف نموده و در این صورت تقریبا مصرف سوخت ۱ درصد به ازای هر ۱۰ درجه فارنهایت افزایش درجه حرارت آب تغذیه دیگ بخار، کاهش یابد .

 

فروش انواع دی اریتور تا30درصد تخفیف قیمت خرید

جهت دریافت کاتالوگ دی اریتور و نقشه دی اریتور و نحوه نصب دی اریتور تنها یک تماس با یکی از شماره های مندرج در سایت مشهد بخار کافیست تا تمامی کاتالوگها و اطلاعات درخواستی ارسال شود.

 دی اریتور  Deaerator جهت هواگیری (Deaeration) و حذف گازهای اکسیژن و اکسید کربن قبل از آزاد شدن آنها در محفظه دیگ بخار است این عمل باعث کاهش خوردگی دیگ، خطوط بخار و کندانس و نیز تجهیزات انتقال حرارت می گردد. دی اریتور موجب کاهش اکسیژن در آب تا کمتر از ۰.۰۰۵ سانتی متر مکعب در هر لیتر می شود ، به این حالت (Zero Oxygen) عاری از اکسیژن شدن گفته می شود و این میزان برای تجهیزات متداول آزمایش شیمیایی آب حد مبنا در نظر گرفته می شود.


بخشی از ناخالصی های مهم آب تغذیه دیگها ، گاز های موجود در آن می باشد. عمده این گاز ها را اکسیژن و اکسید کربن تشکیل می دهد. آب تغذیه دیگ حاوی این دو گاز مضر می باشد. اکسیژن محلول در آب موجب خوردگی شده و وجود گاز کربنیک آزاد موجب بروز خاصیت اسیدی (کاهش PH) و خورندگی و همچنین  تسریع در خورندگی اکسیژن می شود.


دی اریتور زمانی استفاده میشود که :
الف)فشار سیستم بیش از ۷۵psig باشد.
ب)سیستم بصورت پیوسته کار نماید.
ج)سیستمی که آب جبرانی آن بیش از ۲۵٪ باشد.

در یک طراحی استاندارد نقشه دی اریتور به نحوی طراحی می شود که بهترین راندمان در دفع گازهای زاید با حداقل هدر رفت انرژی حاصل آید.

 دی اریتور ها آب را به وسیله تماس مستقیم با بخار گرم کرده و گاز های غیر قابل تقطیر اکسیژن و دی اکسید کربن را از آن جدا می سازد، دستگاه بطور خودکار عمل کرده و در صورت وجود فشار بخار کافی به مراقبت کمی نیاز دارند.
بخار از قسمت بالای دی اریتور تخلیه خواهد شد. بخار بایستی ۱۲ اینچ تا ۱۸ اینچ بالا تر از ونت (تخلیه) رویت شوداگر بخار زیر ۱۲ اینچ  رویت شود  دی اریتور تمام گاز ها ( دی اکسید کربن ، سولفید هیدروژن و سایر گاز های غیر قابل کندانس ) را نمی تواند حذف نماید.


اگر آب سرد هم وارد دیگ شود هم ایجاد شوک های حرارتی می کند و باعث آسیب رسیدن به دیگ می شود و هم اینکه گاز های محلول نمی توانند از آب خارج شوند و خوردگی اتفاق خواهد افتاد . بنابر این یکی دیگر از وظایف دی اریتور گرم کردن آب تغذیه دیگ است.

دی اریتور با کارکرد مطلوب باید دارای خصوصیات زیر باشد:


1.    اکسیژن محلول در آب را تا ۰.۰۰۵ سانتی متر مکعب در هر لیتر(5ppb) کاهش دهد. (معمولا ۷ تا ۴۰ پی پی بی کاهش می دهند)
2.    در اکسید کربن آزاد در آب را به صفر برساند.
3.    آب را تا درجه حرارت معادل فشار بخار اشباع موجود در دستگاه گرم کند.
4.    در کلیه دبی ها تا ۱۰۰ درصد ظرفیت بخوبی کار کند.
انواع دی اریتور ها

از نظر فشار کارکرد به دو نوع اتمسفریک و تحت فشار تولید میشود.


دی اریتورهای آتمسفریک (Atmospheric Deaerators)
این نوع دی اریتورها عموما در سیستم های کوچک و کم فشار بکار می روند. ماکزیمم دمای کاری آنها ۲۱۲ درجه فارنهایت است. البته اغلب زیر این دما کار می کنند. دی اریتورها ی آتمسفریک نمی توانند مشابه سایر دی اریتورها ( که قادر به حذف اکسیژن آب در سطح پایینی هستند) عمل کنند. بنابراین در کاربرد هایی که نیاز به سطح اکسیژن کمتری دارند بایستی اکسیژن را توسط موادشیمیایی حذف کرد.


دی اریتور های تحت فشار (pressurized Deaerator) از نظر ساختمانی به ۴ نوع تقسیم بندی می شوند.
1-دی اریتور Spray type deaerators
 این نوع دی اریتورها در تاسیسات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.
  2-دی اریتور Packed column type deaerators
این نوع دی اریتورها هم مانند دی اریتورها Spray type deaerators در تاسیسات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.
  3-دی اریتور Scerubber type deaerators
این نوع دی اریتورها برای مواردی که اختلاف دمای کندانس و آب تغذیه بیش از ۵۰ درجه سانتیگراد باشد مورد استفاده قرار می گیرند و عملکرد خوبی در این شرایط دارند.
  4-دی اریتور Tray type deaerators
 این نوع دی اریتورها در مواردی که اختلاف دمای کندانس و آب تغذیه کمتر از ۵۰ درجه سانتیگراد باشد استفاده می شوند و در این حالت عملکرد خوبی دارند معمولا در تاسیسات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.
 

فروش انواع دی اریتور تا30درصد تخفیف قیمت خرید

محاسبه حجم دی اریتور
مقدار ذخیره دی اریتور ۵ دقیقه تامین آب دیگ ها ، برای موتور خانه هایی که چگالیده ناچیزی به آن بر می گردد و یا اصولا بر نمی گردد و در موتورخانه هایی که از نظر فضا مشکل دارند توصیه می شود ولی معمولا برای ۱۰ دقیقه تامین آب دیگ ها طراحی می شوند.
گارانتی و خدمات پس از فروش دی اریتور  Deaerator ارائه شده توسط شرکت مشهد بخار بر اساس برند دارای مدت زمان متفاوت می باشد.
 در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات تاسیساتی از جمله انواع دی اریتور را با ارزانترین قیمت و تا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.