تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| راهنمای کلی خرید دیگ های بخار

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| راهنمای کلی خرید دیگ های بخار

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله راهنمای کلی خرید دیگ های بخار با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ بخار با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ بخار با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


مهمترین و اساسی ترین نکاتی که باید در هنگام خرید دیگ بخار صنعتی در نظر گرفته شود بیان نمایید.

تا 20درصد تخفیف فروش دیگ بخار| راهنمای کلی خرید دیگ های بخار 

هنگام خرید دیگ بخار صنعتی، به نکات زیر توجه کنید:

1. نوع و ظرفیت دیگ بخار: مطمئن شوید که نوع دیگ بخار صنعتی و ظرفیت آن با نیازهای شما هماهنگ است. بررسی کنید که دیگ انتخابی قدرت و کارایی لازم را داشته و به طور کامل توانایی تأمین بخار برای فرآیندهای شما را دارد.

2. کیفیت ساخت و مواد استفاده شده: بررسی کنید که دیگ بخار صنعتی از مواد با کیفیت ساخته شده است و استانداردهای لازم را رعایت می‌کند. بعلاوه جزئیات ساختاری، جنس دیگ، وضعیت لحیم‌کاری و نقاط قوت و ضعف فنی دیگ مهم است.

3. کارایی و بهره‌وری: به عملکرد و کارایی دیگ بخار صنعتی توجه کنید. مطمئن شوید که دیگ قادر است به صورت موثر و بهینه بخار تولید کرده و همچنین در مصرف سوخت صرفه‌جویی کند.

1-هنگام انتخاب دیگ های بخار فایرتیوپ زیرعلاوه بر ظرفیت وفشارکار دیگ موارد مهم دیگری مانند نوع سوخت ومشعل، تعداد پاسهای محفظه احتراق، وت بک یا درای بک بودن دیگ را نیز باید مورد توجه قرار دهید.
2-استفاده از سختی گیر و دی اریتور برای سیستم آب تغذیه دیگهای بخار الزامی است.
3- کیفیت تجهیزات جانبی از قبیل پمپ آب تغذیه، سوپاپ اطمینان، شیرتک ضرب تخلیه، پرشر سوئیچ ها، لِول کنترل ها، شیر یکطرفه تغذیه، شیر اصلی خروجی بخار و تابلو برق ازعوامل مهم تضمین عملکرد پایدار دیگ بخار می باشد.
1Atm.=1.013 Bar         Kw*860=K.cal 1Atm.=14.7 P.S.I               1HP(boiler)=9.809 Kw 

راهنمای کلی خرید دیگ های بخار