اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ

اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 35 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ روغن داغ با قیمت های استثنایی و تا 30% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ روغن داغ با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.

مبحث ایمنی در بویلر و دیگ روغنداغ (روغن داغ) از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که کوچکترین اشتباه و کوتاهی در این زمینه سبب بروز تلفات مالی و جانی برای کارفرما خواهد شد.

در سیستم سیرکوله روغن داغ در یک دیگ ،بویلر یا هیتر روغن نصب تجهیزات کنترل کننده جریان و از طرفی نیز پیش بینی تخلیه فوری روغن از سیستم بسیار اهمیت دارد.

در موارد بیشمار شاهد این هستیم که خیلی از مشتریان برای تامین بویلر و دیگ روغن داغ به شرکت های ماشین ساز یا برخی شرکتها یا واحد های کارگاهی غیر فنی مراجعه می نمایند و درنتیجه پس از مدتی با مشکلاتی در خصوص کارکرد دیگ دچار می گردند

در مواردی مانند یکی از شرکت های شهر قم ، خرید بویلر و دیگ غیر استاندارد و غیر فنی سبب بروز آتش سوزی مهیب و خسارت میلیاردی و از کار افتادن خط تولید می گردد.


از مهمترین نکات در ایمنی دیگ روغن داغ ، توانایی شرکت سازنده در ارائه تجهیزات و مدار فرمان مناسب در جهت سیرکوله روغن و از طرف دیگر پیش بینی برخی موارد مهم و موثر مانند سوختگی احتمالی در اثر کک زدگی و رسوبات فیلم روغن در داخل بویلر روغن داغ می باشد.