تا20درصد تخفیف فروش دیگ روغن داغ| اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ

تا20درصد تخفیف فروش دیگ روغن داغ| اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ

بازدید کننده گرامی لطفا تا انتهای مقاله اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ با ما همراه باشید لازم به یادآوری می باشد که کارخانه بزرگ مشهد بخار با بیش از 40 سال سابقه در تولید انواع متنوع از دیگ روغن داغ با قیمت های استثنایی و تا 20% تخفیف و ارسال رایگان در خدمت شما صنعتگران گرامی می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید دیگ روغن داغ با یکی از شماره های 05135411722 - 09155807005 - 09157607106 - 09371889859 با مهندسین و متخصصین خط تولید کارخانه مشهد بخار در ارتباط باشید.


مهمترین ترین نکاتی که باید در هنگام خرید دیگ روغن داغ در نظر گرفته شود را بیان نمایید.

تا20درصد تخفیف فروش دیگ روغن داغ| اهمیت ایمنی در دیگ روغن داغ 

در هنگام خرید دیگ روغن داغ، نکات زیر برای شما بسیار مهم خواهند بود:

1. ظرفیت: ظرفیت دیگ روغن داغ بر اساس میزان گرمای مورد نیاز و حجم روغن تولیدی مشخص می‌شود. براساس نیاز خود، دیگی با ظرفیت مناسب را انتخاب کنید که بتواند به خوبی نیاز گرمایی شما را برطرف کند.

2. فشار و دما: بررسی کنید که دیگ روغن داغ قادر به تحمل فشار و دمای بالا هست یا خیر. مطمئن شوید که دیگ مورد نظر شما می‌تواند با فشار و دمای مورد نیاز شما کار کند.

3.جنس و مواد ساخت: دیگ‌های روغن داغ باید از جنس و موادی ساخته شوند که بتوانند دمای بالا و روغن داغ را تحمل کنند. جنس‌های مقاوم در برابر حرارت مانند فولاد ضدزنگ، فولاد کربنی و آلیاژهای مختلف برای ساخت دیگ‌های روغن داغ استفاده می‌شوند.

 

مبحث ایمنی در بویلر و دیگ روغنداغ (روغن داغ) از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که کوچکترین اشتباه و کوتاهی در این زمینه سبب بروز تلفات مالی و جانی برای کارفرما خواهد شد.

در سیستم سیرکوله روغن داغ در یک دیگ ،بویلر یا هیتر روغن نصب تجهیزات کنترل کننده جریان و از طرفی نیز پیش بینی تخلیه فوری روغن از سیستم بسیار اهمیت دارد.

در موارد بیشمار شاهد این هستیم که خیلی از مشتریان برای تامین بویلر و دیگ روغن داغ به شرکت های ماشین ساز یا برخی شرکتها یا واحد های کارگاهی غیر فنی مراجعه می نمایند و درنتیجه پس از مدتی با مشکلاتی در خصوص کارکرد دیگ دچار می گردند

در مواردی مانند یکی از شرکت های شهر قم ، خرید بویلر و دیگ غیر استاندارد و غیر فنی سبب بروز آتش سوزی مهیب و خسارت میلیاردی و از کار افتادن خط تولید می گردد.


از مهمترین نکات در ایمنی دیگ روغن داغ ، توانایی شرکت سازنده در ارائه تجهیزات و مدار فرمان مناسب در جهت سیرکوله روغن و از طرف دیگر پیش بینی برخی موارد مهم و موثر مانند سوختگی احتمالی در اثر کک زدگی و رسوبات فیلم روغن در داخل بویلر روغن داغ می باشد.